Porady

Łóżko w szafie IKEA? Nie, to ClickBed!

łóżko w szafie IKEA

Łóżko w szafie IKEA to jedno z najczęściej wpisywanych haseł w przeglądarce. Ten fakt dał nam do myślenia. Bo z czego znany jest skandynawski gigant meblowy? Przede wszystkim z tego, oprócz designu, że jego meble są łatwe do złożenia. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i finanse i podjąć się samodzielnie tego wysiłku. A z czytelną, obrazkową i szczegółową instrukcją  jest to wysiłek niezbyt wielki, a przynoszący ogromną satysfakcję.

Wspomniany skandynawski design odgrywa tu również niebagatelną rolę. Lubimy meble i aranżację wnętrz w stylu skandynawskich. Szlachetną prostotę, uniwersalność, łatwość z jaką ten rodzaj projektowania mebli wpisuje się w każdą praktycznie przestrzeń. Idąc tym tropem, postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Tym bardziej, że łóżko w szafie IKEA nie istnieje. I stworzyliśmy dwa modele łóżek w szafie do samodzielnego montażu. Oto one:

Łóżko w szafie z sofą DYI

łóżko w szafie IKEAClickBed V Young Sofa to łóżko w szafie z sofą, które swobodnie może każdy zmontować w domu. Podstawową konstrukcją mebla jest metalowa rama przytwierdzana do ściany, dzięki której łóżko jest stabilne i bezpieczne w użytkowaniu. W ramę wmontowywane są płyty stanowiące bok i front łóżka. W ofercie proponujemy w wersji standardowej ok. 100 rodzajów wykończeń frontów, więc łóżko można dopasować dowolnie do kolorystyki każdego wnętrza.

Sercem łóżka jest mechanizm otwierający i zamykający mebel. Siłowniki gazowe i spowalniacze wmontowane w konstrukcję sprawiają, że użytkowania ClickBed V Sofa Young jest łatwe i przyjemne. No i oczywiście bezpieczne.

 

jak zrobić łóżko w szafieDo frontu łóżka zamontowana jest dwuosobowa  sofa, która chowa się pod spód w trakcie otwierania. Po otwarciu ukazuje się nam pełnowymiarowe łóżko z jednoczęściowym materacem Sembella Amber Dream. Dodatkowymi elementami użytkowymi oraz uprzyjemniającymi nam pobyt w łóżku jest boczne oświetlenie (zamontowane w ścianach) oraz przytulny, miękki zagłówek. Proszę spojrzeć na zdjęcia z naszego salonu (z oczywistych powodów, niestety nie posiadamy zdjęć z mieszkań klientów). Możemy na nim zobaczyć zarówno elementy konstrukcyjne łóżka, jak składa się sofa oraz stalową ramę, na której spoczywa materac.

Łóżka w szafie oprócz walorów funkcjonalnych muszą być solidne w wykonaniu. Jest to przecież mebel, który jest w ciągłym ruchu. Dzięki zastosowaniu stelażowej konstrukcji, łóżko mimo sporych gabarytów i wielu mechanizmów, ma lekki, nieprzytłaczający wygląd. Zarówno w wersji otwartej i zamkniętej. I właśnie o to nam chodziło, aby stworzyć mebel, który będzie działać niezawodne przez lata, a dzięki uniwersalnemu designowi będzie pasował wszędzie.

Gdzie kupić łóżko w szafie – krok po kroku

gdzie kupić łóżko w szafie IKEAŁóżko do samodzielnego złożenia można kupić poprzez naszą stronę internetową lub zamówić w salonie. Po stronie klientów jest wybór wykończeń – wypełnień ramy oraz kolorystki kanapy. Po naszej – realizacja i wysyłka łóżka. Ponieważ każde nasze łóżko powstaje jako indywidualny projekt, czas oczekiwania na realizację wynosi ok.6 tygodni.

Nasze łóżka wysyłamy pocztą kurierską w 3 paczkach. Do każdej z nich dołączona jest przejrzysta, obrazkowa instrukcja montażu. Nie będziesz potrzebować żadnej śrubki, listewki, niczego dodatkowego. W paczkach znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do montażu. A ten zajmuje do ok. 4 godzin. Idąc krok po kroku za instrukcją składasz poszczególne elementy i… już jest – Twoje łóżko w szafie.

ClickBed V Young Sofa jest propozycją do małych mieszkań, kawalerek, niewielkich rozmiarami salonów. Świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie oszczędność przestrzeni jest priorytetem. A dla tych, którzy poszukują łóżka zajmującego jeszcze mniej miejsca i jednocześnie do samodzielnego montażu, stworzyliśmy ClickBed V Young – po prostu łóżko w szafie.

Related Posts