Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż 36 72

Półkotapczan łóżko chowane w szafie poziomo Smartbed Young O

Nowoczesny półkotapczan - łóżko chowane w szafie poziomo. Ażurowa konstrukcja sprawia, że mebel jest mało widoczny na co dzień. A jego stylistyka wkomponowuje się w aranżację wnętrza tworząc dyskretną zabudowę ściany. Mimo że niepozorny, stelaż jest trwały i wytrzymały, dzięki temu półkotapczan działa bezawaryjnie przez lata. Łóżko jest dostępne w wersji jedno i dwuosobowej, do materacy o wymiarach 90/120/140/180x200.

Nowoczesny półkotapczan – ClickBed O

ClickBed O - półkotapczan w nowoczesnej odsłonie. Kompaktowy, zgrabny, komfortowy. Dostępny w dwóch wersjach, jako półkotapczan pojedynczy i półkotapczan dla dwojga. Dzięki niezawodnym mechanizmom korzystanie z niego jest czystą przyjemnością. Otwieranie i zamykanie łóżka wspomagane jest przez siłowniki gazowe - łóżko otwiera się bez użycia siły zaledwie w kilkanaście sekund. Zamontowane spowalniacze zapewniają bezpieczeństwo i sprawiają, że łóżko otwiera się „samo”. Zamykanie łóżka jest równie, wręcz dziecinie, proste. Miękki zagłówek dostępny w kilkudziesięciu wersjach kolorystycznych i w wielu motywach wykończeń, dopełnia mebel, nadając mu przytulny, domowy charakter.

Składane łóżko piętrowe w szafie ClickBed Twin

ClickBed Twin - łóżko piętrowe chowane w szafie. Tak, to możliwe. Opatentowany model łóżka piętrowego, które po złożeniu zajmuje zaledwie 40 cm przestrzeni pomieszczenia. Jak wiele można dzięki temu zaoszczędzić miejsca! Nowoczesny system otwierania, siłowniki gazowe, spowalniacze, sprawiają, że łóżko otwiera się płynnie i bez wysiłku. Barierki i wygodna drabinka zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Dostępne w dwóch wariantach: z pełnym gładkim frontem oraz ze składanym, przestronnym biurkiem montowanym na froncie dolnego łóżka.

Łóżko z biurkiem ClickBed O Desk półkotapczan z biurkiem

ClickBed O Desk - półkotapczan z biurkiem. Podwójne łóżko chowane poziomo z dodatkową funkcjonalnością. Dzięki połączeniu dwóch mebli to rozwiązanie pozwala na dużą oszczędność miejsca bez rezygnacji z wygody użytkowania. W przestrzeni dziennej łóżko schowane jest za gładkim frontem, do którego umocowany jest ruchomy blat biurka. W ciągu nocy miejsce do pracy znika, a pojawia się pełnowymiarowe, komfortowe łóżko dla dwóch osób. Nowoczesne mechanizmy zastosowane w ClickBed O Desk zapewniają bezawaryjne, łatwe w obsłudze działanie łóżka. A bogata oferta kolorystyczna wykończeń umożliwia wkomponowanie mebla w przestrzeń o dowolnej stylistycznie aranżacji.

Półkotapczan z biurkiem dla dzieci ClickBed Single

ClickBed Single - łóżko w szafie dla dziecka. I do tego to nie byle jakie łóżko. Łączące dwie najważniejsze funkcje mebli w pokoju dziecięcym. Nowoczesny półkotapczan oraz przestronne, wygodne biurko. W ciągu dnia daje dodatkową przestrzeń do zabawy i spędzania czasu wspólnie ze znajomymi oraz miejsce do spokojnej, wytężonej pracy. W ciągu nocy gwarantuje wygodny sen i odpoczynek. Otwiera się dziecinnie prosto, nie wymaga wysiłku, a dzięki zamontowanym spowalniaczom i dyskretnej blokadzie, jest bezpieczne nawet dla najmłodszych. Wiadomość dla starszych, zwłaszcza nastolatków: nie wymaga ścielenia łóżka, ani sprzątania biurka!

Półkotapczan z sofą ClickBed O Sofa

ClickBed O Sofa - rozwiązanie jakich mało - łóżko w szafie otwierane poziomo z funkcją kanapy. Nowoczesny półkotapczan dla dwojga w połączeniu z wygodną, przestronną sofą. Za gładkim frontem obudowy, do której przymocowana jest sofa o długości 200cm, skrywa się komfortowe, pełnowymiarowe łóżko. Specjalnie dobrany materac nie wymaga łamania (jak ma to miejsce w sofach z funkcją spania), dzięki czemu zapewnia odpoczynek równy tradycyjnym łóżkom. Sofa podczas otwierania znika pod frontem łóżka i po niespełna minucie niewielki salon zmienia się w przytulną sypialnię. Nawet najmniejsza przestrzeń zyskuje dzięki temu nowy, funkcjonalny wymiar.

Półkotapczany to wygodne i stylowe meble, które są bardzo chętnie wykorzystywane w polskich domach. Ich popularność wynika głównie z faktu, że pozwalają zaoszczędzić miejsce i pełnią kilka ciekawych funkcji. W dzień stają się praktyczną szafą, a wieczorem miejscem do komfortowego wypoczynku. Sprawdźmy, dlaczego półkotapczan poziomy doskonale sprawdzi się w małym pokoju! Co trzeba wiedzieć o tym meblu? Jakie zalety mają łóżka chowane w szafie?

Półkotapczan poziomy

Półkotapczany dawniej były niezbędnym elementem wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Teraz znowu zyskują na popularności i zachwycają swoim designem! Jest to konstrukcja, która doskonale sprawdza się w nowatorskich aranżacjach wnętrz. Czym jest półkotapczan poziomy? To mebel o specjalnej, rozkładanej konstrukcji, łączący w sobie funkcję łóżka i szafki. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tutaj do czynienia z łóżkiem chowanym w szafce.

W każdym momencie możemy bardzo szybko złożyć lub rozłożyć łóżko, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Kompaktowe meble tego typu zapewniają pełnowymiarowe łóżko, które w całości można składać do szafy. W efekcie spód staje się frontem mebla. Ogromnym atutem jest to, że łóżko uzupełnimy wygodnym materacem i odpowiednich wymiarach. Nie bez znaczenia jest też mechanizm wspomagający składanie i rozkładanie systemu.

Najważniejsze cechy

Czym wyróżniają się półkotapczany poziome? Z pewnością możemy cieszyć się łatwą obsługą i funkcjonalnością. Po złożeniu system jest blokowany, tak aby zapewnić ochronę przed opadaniem. Bez problemu można zatem przebywać w pobliżu mebla, zachowując komfort. W celu rozłożenia łóżka, pociągamy za odpowiedni element. Dołączona instrukcja obsługi sprawia, że każdy doskonale poradzi sobie z użytkowaniem produktu. Poszukując niezawodnego mebla dla siebie, trzeba się dokładnie zastanowić nad swoimi oczekiwaniami. Nie ma mowy o byle jakich propozycjach, które szybko ulegną zniszczeniu. Faktem jest, że doskonała jakość półkotapczanów ma ogromnie ważne znaczenie! Na szczęście producenci przez cały czas tworzą coraz nowsze propozycje, dzięki czemu każdy dobierze to, czego potrzebuje w swoim domu lub mieszkaniu.

Szeroka oferta

Półkotapczan poziomy to świetna opcja do niewielkich wnętrz, gdzie zależy nam na oszczędności każdego centymetra. Klienci zwracają uwagę nie tylko na design mebla, lecz także na:

  • Przystępne ceny
  • Szeroką ofertę producentów
  • Wytrzymałość półkotapczanu
  • Niezawodne materiały
  • Łatwe użytkowanie
  • Funkcjonalność mebla

Połączenie tych wszystkich kwestii sprawia, że uzyskujemy półkotapczan nowoczesny i solidny, służący w zaciszu domowym przez wiele lat.

Łóżko chowane w szafie z roku na rok jest coraz bardziej cenione przez użytkowników. Dlaczego tak jest? Poza wygodą, półkotapczan poziomy zapewnia swobodę w aranżacji wnętrza i pozwala uzyskać dodatkowe miejsce w pokoju. Ostateczny wybór nie zawsze jest łatwy, dlatego chętnie korzystamy z profesjonalnej pomocy. Sprzedawcy w sklepie online rozwieją nasze wątpliwości i sprawią, że znacznie łatwiej będzie nam znaleźć niezawodne rozwiązania!