Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż 36 72

Łóżko piętrowe składane na ścianę Smartbed Young Twin

Czy łóżko piętrowe może oszczędzić jeszcze więcej miejsca w małym pokoju? Tak, jeśli jest łóżkiem chowanym w szafie. Unikatowe, opatentowane rozwiązanie które sprawia, że łóżko po złożeniu ma zaledwie 37 cm grubości. Idealna propozycja dla rodzeństw - do małych pokojów dziecięcych i młodzieżowych, gdzie każdy centymetr przestrzeni na zabawę się liczy. Model dostępny do materacy o wymiarach 90x200

Składane łóżko piętrowe w szafie ClickBed Twin

ClickBed Twin - łóżko piętrowe chowane w szafie. Tak, to możliwe. Opatentowany model łóżka piętrowego, które po złożeniu zajmuje zaledwie 40 cm przestrzeni pomieszczenia. Jak wiele można dzięki temu zaoszczędzić miejsca! Nowoczesny system otwierania, siłowniki gazowe, spowalniacze, sprawiają, że łóżko otwiera się płynnie i bez wysiłku. Barierki i wygodna drabinka zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Dostępne w dwóch wariantach: z pełnym gładkim frontem oraz ze składanym, przestronnym biurkiem montowanym na froncie dolnego łóżka.

Półkotapczany piętrowe nie bez powodu są tak chętnie wybierane przez klientów. Są to nowoczesne i funkcjonalne meble, które pozwalają zaoszczędzić miejsce w niewielkich pomieszczeniach. Takie rozwiązanie zastosujemy zarówno w sypialni, jak też w salonie, czy pokoju dziecka. Przyjrzyjmy się temu, jakie zalety ma półkotapczan piętrowy i czym się wyróżnia na tle innych propozycji! Gdzie znaleźć takie rodzaje mebli? Dlaczego warto postawić na lóżko chowane w szafie?

Niezawodny półkotapczan piętrowy

Okazuje się, że łóżko piętrowe pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca w małym wnętrzu. Z pomocą przychodzi półkotapczan piętrowy, który po złożeniu ma jedynie 37 cm grubości. To dobry wybór dla rodzeństwa, które mieszka w niewielkim pokoju. Do dyspozycji mamy wygodny materac o wymiarach 90x200, który zagwarantuje doskonałą jakość snu.

To propozycja idealna dla dorosłych lub dzieci. Półkotapczan bazuje na stalowym mechanizmie, który przekłada się na bezawaryjne działanie mebla przez wiele lat. Ogromnym atutem jest to, że każde łóżko działa tutaj niezależnie. W efekcie możemy stworzyć dowolną konfigurację mebla, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Wieczorem łóżko można rozłożyć, a za dnia złożyć  i cieszyć się dodatkowym miejscem!

Wyjątkowe łóżko piętrowe

Półkotapczany to wyjątkowe łóżka, które wyróżniają się ogromną funkcjonalnością. Łóżko chowane w szafie sprawdzi się przykładowo w małej sypialni, hostelu, apartamencie, czy też w pensjonacie. Bez względu na to, kto będzie z niego korzystał, można liczyć na wygodę i oszczędność przestrzeni. Ponadto, zaletą jest nowoczesny design mebla, który dopasować można do każdej aranżacji otoczenia.

Co ciekawe, półkotapczan piętrowy z powodzeniem zamówimy bez wychodzenia z domu. Przesyłka jest wysyłana pocztą kurierską, a szczegółowa instrukcja sprawia, że złożenie mebla jest bardzo łatwa. Od tej pory możemy korzystać z niezawodnego łóżka w szafie, w dowolnej chwili je składając lub rozkładając! Wytrzymałe półkotapczany wzbudzają zainteresowanie wielu osób.