W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór mebli, które są nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i nowoczesne. Nasze meblościanki zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb i preferencji. Oferujemy produkty, które doskonale wpasują się w każde wnętrze, niezależnie od jego wielkości czy stylu. Zapewniamy rozwiązania, które pomogą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, niezależnie od tego, czy szukacie mebli do salonu, sypialni czy pokoju. Nasz priorytet to zadowolenie klienta, dlatego nieustannie dążymy do doskonałości, oferując produkty najwyższej jakości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pokaż 36 72

Łóżko meblościanka zabudowana 06E

27 250,00 

Meblościanki do pokoju, gdy zostały wymyślone kilkadziesiąt lat temu, zasłynęły różnorodnością opcji funkcjonalności jakie oferowały. Jednym z najpopularniejszy modeli wówczas była meblościanka z łóżkiem i biurkiem. Dokładnie takim modelem, niemniej unowocześnionym i wykorzystującym niezawodne współczesne rozwiązania, jest Meblościanka 06. Wygodne połączenie miejsca do pracy i snu, w przypadku każdej aktywności, w maksymalnie komfortowych warunkach.

W ciągu dnia Meblościanka 06 jest zgrabną zabudową z pojemnymi szafkami i półeczkami na książki, której centralnym elementem jest obszerny blat biurka wręcz stworzony do pracy zdalnej, czy też nauki. Nocą meblościanka odkrywa dodatkowych schowany w niej mebel – pełnowymiarowe łóżko. Co ważne, przed jego rozłożeniem nie ma konieczności robienia porządków na blacie. Ten łagodnie opadając na podłogę przechowa bezpiecznie do następnego dnia pracy książki, laptop lub inne niezbędne do pracy akcesoria. Ważna informacja dla zapominalskich lub roztrzepanych użytkowników: kubek po herbacie lub kawie też bezpiecznie doczeka na blacie poranka.

Meblościanka 06 to idealne rozwiązanie do małej sypialni z miejscem do pracy, pokoju studenckiego na wynajem, czy niewielkiego pokoju nastolatka.

Łóżko z meblościanką 01E

20 547,00 

Meblościanka 01 świetnie sprawdzi się w małym niewielkim salonie lub sypialni, która jest jednocześnie pokojem dziennym. Kompaktowa całość łączy w sobie funkcje spania – pełnowymiarowe łóżko oraz miejsce do odpoczynku podczas dnia – komfortową sofę. Wszystko w zgrabnej, niewielkich rozmiarów zabudowie. W tak zaprojektowanej meblościance jest miejsce na przechowywanie np. ubrań; półki, które mogą wieczorem pełnić funkcję wygodnych blatów nocnych oraz niewielkie półeczki na ozdobne bibeloty.

Do budowy tej meblościanki do salonu wybrano Clickbed V Sofa - półkotapczan z sofą, która w całości chowa się automatycznie pod frontem łóżka, gdy to jest w pozycji otwartej. Dzięki połączeniu tych dwóch mebli oszczędzamy ok. 8 metrów kwadratowych powierzchni pokoju. Zabudowa na wymiar półkotapczanu pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni pionowych w pomieszczeniu.

Funkcjonalność to podstawowa zasada dobrej aranżacji niewielkich wnętrz. Nowoczesne rozwiązania oraz niezawodne technologie sprawiają, że nawet najmniej ustawny pokój lub niewielkie wnętrze może być przytulne, praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Meblościanka do pokoju 12

23 421,00 
Tanie meblościanki pokojowe to oszczędność formy oraz maksimum treści. Oszczędzają przestrzeń przede wszystkim dzięki temu, że chowają w swoim wnętrzu pełnowymiarowe łóżko, a w wersji dziennej oferują zabudowę z gładkim frontem lub jak w przypadku modelu Meblościanki 12 niewielką zgrabną Sofą Box z pojemnikiem schowanym w siedzisku sofy. Całości dopełnia szafka na ubrania. I tyle można powiedzieć patrząc na mebel bez zwracania uwagi na szczegóły. A w szczegółach tkwi to, co świadczy o wyjątkowości tego rozwiązania. Standardowe meblościanki z łóżkiem w szafie Transforms posiadają grubość 37 cm. Meblościanka 12 ma aż 60 metrów grubości. Dzięki temu po otworzeniu łóżka jego wnętrze skrywa półki na książki l, a za samym łóżkiem mieści się jeszcze pojemnik na pościel. Jeśli dodamy do tego dyskretne oświetlenie wnętrza łóżka, meblościanka nocą zmienia się w prawdziwą miniaturową sypialnię, na dodatek z prawdziwym pełnowymiarowym łóżkiem. Prosta uniwersalna stylistyka meblościanki sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu: małego salonu połączonego z sypialnią, kawalerki, pracowni czy pokoju na wynajem. Jej kolorystykę można zmienić na dowolną dopasowaną do charakteru pomieszczenia lub mieszkania.

Meblościanka do pokoju dziecięcego 13

20 200,00 

Pokój dziecięcy lub młodzieżowy rzadko jest obszernym i przestronnym pomieszczeniem. A w przeciwieństwie do zwykłej sypialni niewielkich rozmiarów musi spełniać wiele funkcji jednocześnie i oferować jak najwięcej przestrzeni w ciągu dnia na takie codzienne aktywności jak nauka, spotkania ze znajomymi, czy realizacje pasji i odpoczynek. Rozwiązaniem problemu jest wybór meblościanki do sypialni, która będzie oferować dodatkowe funkcje, np. biurka.

W pokojach dziecięcych najlepiej sprawdzi się model meblościanki z klasycznym półkotapczanem, czyli łóżkiem w szafie otwieranym poziomo. Dzięki takiemu rozwiązaniu łóżko po złożeniu jest niewysokie, co ułatwia jego otwieranie i zamykanie młodszym dzieciom i młodzieży. Niewielki rozmiar łóżka daje również możliwość wygodnej zabudowy ściany niezbędnymi w pokoju najmłodszych szafkami i półkami.

Dodatkowym atutem Meblościanki 13 jest połączenie jej z obszernym wygodnym biurkiem. Rozwiązanie to polecamy zwłaszcza do wąskich długich pomieszczeń, w których ustawienie tradycyjnego łóżka zakłócałoby codzienne wygodne korzystanie z pokoju. Półkotapczan pozwala odzyskać do 6 metrów kwadratowych powierzchni pokoju, co w przypadku pokoju dziecięcego, w którym powinno się znaleźć jak najwięcej miejsca na swobodną zabawę, jest zaletą nie do przecenienia.

Meblościanka do sypialni z łóżkiem 03

33 094,00 

Meblościanki z szafą trafiają do sypialni, które pełnią jednocześnie dodatkową funkcję, najczęściej pokoju do pracy. A jeśli jest to połączenie pracowni z sypialnią, to zazwyczaj potrzebne jest miejsce na książki lub dokumenty Taką możliwość, połączenia pełnowymiarowego łóżka chowane go w szafie oraz regału na książki, oferuje Clickbed V Book. Dzięki wykorzystanym mechanizmom przemieszczającym bezpiecznie półki góra-dół nie ma oczywiście konieczności opróżniania półek na czas otwierania łóżka.

Meblościanki z łóżkiem do sypialni zazwyczaj są też meblem, który pełni funkcję garderoby. A ta, im większa tym lepiej. Tym bardziej połączenie Clickbed V Book, półkotapczanu z regałem książkowym z zabudową garderobianą, gwarantuje optymalne wykorzystanie przestrzeni pokoju zarówno tej w pionie i poziomie. Dodatkową funkcjonalnością mebla jest kompaktowe biurko z miejscem na komputer stacjonarny, które po otwarciu łóżka może być jednocześnie stolikiem nocnym.

Meblościanki do pokoju z szafą jak i wszystkie meblościanki prezentowane na naszej stronie, mogą mieć dowolne wykończenie kolorystyczne zabudowy oraz wprowadzane indywidualne zmiany dostosowujące mebel do wnętrza. Każda z nich również jest projektem zrealizowanym, który stanął w domu jednego z wielu naszych klientów.

Meblościanka z łóżkiem do pokoju 10E

34 820,00 

Praktyczne i wygodne rozwiązanie do każdego niewielkiego pomieszczenia, które ma za zadanie połączyć funkcje pokoju do relaksu, np. salonu z sypialnią. Kompaktowa zabudowa ściany oferuje praktyczne i pojemne szafy i szafki, zaś rozkładana sofa skrywa najwygodniejsze miejsce do snu, jakim jest pełnowymiarowe łóżko. Ten obszerny mebel wielofunkcyjny pozwala oszczędzić w pokoju kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni podłogi, a składane na ścianę łóżko co najmniej kilka minut każdego poranka koniecznych do tradycyjnego ścielenia łóżka.

Ciekawym elementem urozmaicającym charakter zabudowy jest nowoczesna szafka-etażerka ze szklanymi półeczkami, która doskonale eksponuje wartościowe bibeloty, a podświetlona wieczorem dyskretnym oświetleniem LED będzie dodatkowym dekoracyjnym punktem świetlnym miniaturowej sypialni, jaką staje się meblościanka po otworzeniu łóżka.

Dodatkowym atutem rozwiązania jest oświetlenie umieszczone we wnęce łóżka oraz wygodne porty USB poręcznie i dyskretnie schowane w wewnętrznych ściankach łóżka. Na życzenie plecy łóżka mogą zostać wykończone miękkim, przyjemnym w dotyku zagłówkiem, dzięki któremu rozłożone łóżko nabiera jeszcze większej przytulności.

Meblościanka z łóżkiem do salonu – pokoju 02

25 995,00 

Pojemne meblościanki to nasza specjalność. Lubimy odzyskiwać przestrzeń i wykorzystywać każdy metr kwadratowy pomieszczenia, w którym mają stanąć nasze meble. Meblościanka 02 to przykład rozwiązania, które zajmuje najmniej miejsca w pokoju. Klasyczny półkotapczan, dzięki gładkiemu wykończeniu frontu zlewa się z całością, tworząc mebel, w którym próżno na co dzień znaleźć łóżko. Co ciekawe, to nie jedyna niespodzianka, czekająca na użytkowników tej meblościanki. W regałach bocznych schowano wygodne przesuwne blaty pełniące funkcję stolików nocnych.

Meblościanki z łóżkiem, takie jak prezentowana w projekcie, oszczędzają do 8 metrów kwadratowych powierzchni pomieszczenia i jednocześnie optymalnie wykorzystują powierzchnię ściany. Ich zabudowa może być dowolna, np. jednolita, którą tworzą przede wszystkim szafy i szafki garderobiane. Jednak największą popularnością cieszą się meblościanki do pokoju, które łączą różne typy szafek i półek. Tak jak Meblościanka 02.

W tym projekcie meblościanki do salonu wybrano model łóżka w szafie Clickbed V. Dzięki nowoczesnym mechanizmom, m.in. siłownikom gazowym najwyższej jakości, otwieranie i zamykanie łóżka jest proste i łatwe, i nie zajmuje więcej niż kilkanaście sekund.

Meblościanka z łóżkiem do sypialni 09E

41 299,00 
Meblościanki do sypialni to rozwiązanie, które zazwyczaj trafia do pokojów, które łączą w sobie funkcje dzienne, np. salonu, jadalni czy pokoju do pracy z funkcją wypoczynkową. By były jak najbardziej komfortowe zarówno w ciągu dnia i nocy, powinny oferować różnorodne rozwiązania wielofunkcyjne, z których najpopularniejszym jest sofa. A ta powinna dostosowywać się kształtem i formą do oczekiwań klientów oraz możliwości pomieszczenia, w którym ma stanąć. Meblościanka z łóżkiem Clickbed V Sofa Szezlong to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w kawalerkach lub salonach, które dodatkowo służą do pracy. Obszerna zabudowa mieści w sobie pełnowymiarowe łóżko, komfortowy szezlong oraz sprytnie ukryte w zabudowie biurko. No i oczywiście szereg szafek i szuflad, które mogą spełniać funkcję garderoby, szaf lub komody. Na szczególną uwagę zasługuje sofa, która jest narożnikowym wariantem Sofy Soft. Ten model sofy posiada oparcia w formie komfortowych poduch, które na czas otwierania łóżka można schować w obszernych pojemnikach schowanych pod siedziskami sofy. Meblościanka w projekcie jest w kolorystyce szaroczarnej, ale na życzenie jesteśmy w stanie stworzyć projekt w dowolnej aranżacji kolorystyczne.

Meblościanka z łóżkiem i kanapą 07E

29 826,00 

Aranżacja wąskiego pokoju, czy to salonu, czy sypialni, stanowi nie lada wyzwanie. Ustawność takiego pomieszczenia jest wyjątkowo kłopotliwa i często takie pomieszczenie, by spełniało wszystkie przypisane mu role, staje się zagraconym i niewygodnym w użytkowaniu pokojem. By temu zapobiec powstały wielofunkcyjne rozwiązania, do jakich należą m.in. meblościanki. Łączą one kilka funkcji zastępując szereg osobnych mebli jednym praktycznym rozwiązaniem.

Najczęstszym modelem tego typu są meblościanki z łóżkiem i kanapą. Dzięki połączeniu tych dwóch obszernych mebli, można oszczędzić do 8 metrów kwadratowych pomieszczenia. Dodatkowym nie do przecenienia atutem takiego rozwiązania jest jakość snu i wypoczynku jaką oferuje wyłącznie pełnowymiarowe łóżko. W ciągu dnia meblościanka jest meblem salonowym, nocą staje się miniaturową sypialnią. Dzięki nowoczesnym mechanizmom zmiana aranżacji pomieszczenia z dziennej na nocą zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.

Meblościanka 07 polecana jest właśnie zwłaszcza do wąskich, niewielkich pokoi. Świetnie sprawdzi się w salonie, kawalerce lub mało przestronnej sypialni, gdzie każdy metr wolnej oszczędzonej powierzchni się liczy i poprawia komfort użytkowania pokoju w ciągu dnia.

Meblościanka z łóżkiem i stołem 08E

27 656,00 

Meblościanki do pokoju dziennego to mebel do zadań specjalnych. Powinny maksymalnie oszczędzać miejsce bez konieczności rezygnacji z najbardziej niezbędnych mebli i urządzeń. Należą do nich z pewnością stół, komoda, szafa, miejsce na telewizor. Jeśli dodamy do tego bardzo częstą potrzebę wygospodarowania w takim pokoju miejsca do snu, do tego zestawu rzeczy niezbędnych dołączy łóżko. Wszystkie z wymienionych zajmuje po kilka metrów kwadratowych, mały pokój czyniąc nie dość, że trudnym do stylowego zaaranżowania, to dodatkowo zwyczajnie zagraconym.

Meblościanka 08 łączy wszystkie te funkcje. Jest w niej miejsce na monitor, są szafki zastępujące szafę i komodę, jest w końcu pełnowymiarowy stół i prawdziwe łóżko z komfortowym pełnym materacem. Czy można sobie wyobrazić bardziej wielofunkcyjny mebel? Do tego każdy z ruchomych elementów został zbudowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań na rynku meblarskim. Dzięki temu złożenie stołu rozłożenie łóżka jest zajęciem bezpiecznym, szybkim i nie wymagającym wysiłku.

Dodatkową ogromną zaletą Meblościanki 08 jest możliwość złożenia stołu na froncie łóżka, co daje dodatkową przestrzeń do dziennych aktywności, podczas których stół nie jest niezbędny.

Meblościanka z łóżkiem w szafie z sofą 04

29 575,00 

Meblościanki pokojowe mogą łączyć wiele funkcjonalności. Przede wszystkim chowają łóżko w szafie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w salonach oraz pomieszczeniach typu open space, w których dobrze widziane jest wyraźne oddzielenie funkcji nocnej i dziennej. A modeli łóżek w szafie jest wiele więc można dopasować meblościanki ściśle do swoich potrzeb aranżacyjnych. Największą popularnością cieszą się meblościanki z łóżkiem w szafie z sofą. Ta ostatnia w naszych łóżkach może przybierać dowolne formy, zależne od gustów i oczekiwań klientów.

Nawet najbardziej obszerna i komfortowa sofa nie zapewnia jakości snu, jaką daje tradycyjne łóżko. Stalowa rama, drewniany stelaż, dobrej jakości i odpowiedniej grubości dobrze dobrany materac - to gwaranty wygodnie spędzonej nocy, która przynosi regenerację i prawdziwy wypoczynek. Dlatego nawet największe sofy łączymy z łóżkiem w szafie i proponujemy jako mebel, który oszczędza przestrzeń, ale nie kosztem nocnego relaksu i snu.

Prezentowana meblościanka jest tego najlepszym przykładem. Niewielka zabudowa chowa w sobie jeszcze dodatkowe niespodzianki – obszerny pojemnik na różności schowany za plecami sofy oraz dwa pojemniki pod siedziskiem kanapy.

Meblościanka z szafą dwuskrzydłową i łóżkiem 11

34 361,00 

Meblościanki z szafą tradycyjną, dwuskrzydłową należą wciąż raczej do rzadkości. Może ze względu na to, że dwie szafy, w tym jedna z łóżkiem to na taką zabudowę zbyt wiele? Niemniej tym bardziej polecamy Meblościankę 11 jako pomysł na mebel, który swobodnie zastąpi osobną, pełnowymiarową szafę. To dobre rozwiązanie do niewielkiej sypialni, gdzie nie ma miejsca na osobne meble, a połączenie kilku w jednym rozwiązaniu jakim jest zabudowa ściany, pozwala na wygodne korzystanie z pokoju zarówno w ciągu dnia i nocy.

Centralnym elementem tej meblościanki do sypialni jest łóżko. Obszerne, bo zbudowane do materaca 180x200, które w wersji tradycyjnej, stojącej przez całą dobę w niewielkim pokoju, byłoby w ciągu dnia uciążliwym elementem jego aranżacji. Dzięki złożeniu na ścianę, pozwala odzyskać 8 metrów kwadratowych przestrzeni oraz zmieścić w niej jeszcze jeden ważny mebel - sofą.

W tym modelu meblościanki wykorzystano model łóżka Smartbed V Sofa, które zbudowane jest na bazie charakterystycznego metalowego stelażu. Wkomponowanie go w tradycyjną zabudowę daje ciekawy efekt stylistyczny, łamiący konwencję tradycyjnej zabudowy ściany. Miłym akcentem całości jest regał na książki, który łamie jednolity charakter mebla.

Pojemna meblościanka z szafą 05E

33 286,00 

Pojemne meblościanki z szafą często zastępują dodatkowy osobny pokój – sypialnię. Przykładem takiego rozwiązania jest Meblościanka 05. Obszerna, zajmująca całą ścianę zabudowa skrywa najbardziej pożądany w sypialni mebel, obok łóżka, obszerną szafę. Atutem meblościanki tego typu jest optymalne wykorzystanie przestrzeni ściany, co w przypadku małych pomieszczeń, gdzie najczęściej stają takie meble, ma kluczowe znaczenie.

Meblościanki pokojowe z szafą jak ta prezentowana w projekcie posiadają przede wszystkim rozwiązania pozwalające na przechowywanie ubrań. Ten projekt, by nadać całości lekkości oraz uniknąć efektu przeładowania, został połączony z prostymi półkami regałowymi, które w razie potrzeby będzie można zmienić na szuflady. Drewniane, politurowane wykończenie nawiązuje do meblościanki z czasów PRLu, niemniej technologiczne rozwiązania w niej zastosowane są na miarę XXI wieku.

Meblościanki z szafą mogę być jednocześnie meblościankami z łóżkiem. Meblościanka 05 skrywa pełnowymiarowy półkotapczan, zwany również łóżkiem w szafie z sofą, Clickbed V Sofa. W tym modelu sofa automatycznie chowa się pod frontem łóżka w trakcie jego otwierania, oszczędzając do 8 metrów powierzchni mierzonej po podłodze.

Meblościanki z łóżkiem - więcej niż meble

Serdecznie witamy w naszym sklepie. Jesteśmy niezmiernie dumni i pełni entuzjazmu, że możemy zaprezentować Państwu naszą szeroką gamę starannie wyselekcjonowanych produktów. Te produkty zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb i oczekiwaniach naszych klientów, zawsze mając na uwadze ich komfort i zadowolenie. Naszym nadrzędnym priorytetem jest dostarczenie funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu czy wielkości.

Meblościanki do pokoju z szafą

Nasze meblościanki do pokoju z szafą to wyjątkowe połączenie praktyczności i stylu, które wynika z naszego dążenia do perfekcji. Korzystając z najnowszych trendów wzornictwa i innowacyjnych rozwiązań, stworzyliśmy meble, które nie tylko maksymalizują dostępne miejsce, ale także dodają elegancji i klasy każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdują.

Meblościanki do sypialni - z łóżkiem i bez

Jeżeli poszukujecie Państwo meblościanek do sypialni, gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy zarówno meblościanki z łóżkiem, jak i te bez - wszystko po to, aby sprostać różnym preferencjom i potrzebom naszych klientów. Nasze meblościanki do salonu z szafą to idealne połączenie funkcjonalności i stylu, które zapewni niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu, dodając mu nieco luksusu.

Pojemne meblościanki z szafą

Dla tych, którzy szukają dodatkowego miejsca do przechowywania, przygotowaliśmy specjalną ofertę pojemnych meblościanek z szafą. Te praktyczne meble pomogą uporządkować przestrzeń, jednocześnie dodając do wnętrza unikalnego stylu i elegancji. Są to rozwiązania, które pomogą utrzymać porządek i harmonię, a jednocześnie staną się wyrazistym elementem dekoracyjnym. Jesteśmy świadomi, że nie każdy dysponuje nieograniczonym budżetem, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo także tanie meblościanki pokojowe z szafą. Te produkty to dowód na to, że nie trzeba przepłacać, aby cieszyć się stylowymi i funkcjonalnymi meblami. To potwierdzenie, że komfort i elegancja są dostępne dla każdego.

Meblościanki do salonu z szafą

Meblościanki ClickBed to nie tylko meble, to przemyślane rozwiązania, które pomagają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Są one doskonałym wyborem dla osób, które chcą stworzyć komfortowe i funkcjonalne warunki w swoim domu lub biurze, tworząc przestrzeń, która jest nie tylko praktyczna, ale i przyjemna dla oka. Przykładamy ogromną wagę do jakości naszych produktów. Wszystkie nasze meblościanki wykonane są z najwyższej jakości materiałów i wykończone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wierzymy, że nasze meble to inwestycja, która przyniesie zadowolenie na wiele lat, będąc jednocześnie gwarancją trwałości i niezawodności.

Meblościanki pokojowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasze meblościanki spełnią Państwa oczekiwania i pomogą stworzyć wnętrze, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie urzekające. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy, aby pomóc i doradzić w wyborze idealnych mebli do Państwa wnętrz, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu zakupów.

Meblościanki z łóżkiem chowanym

Oferujemy wysokiej jakości meblościanki z łóżkiem chowanym, idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują funkcjonalnego i oszczędnego miejsca w sypialni. Dzięki sprytnemu mechanizmowi, łóżko może być schowane wewnątrz meblościanki, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu i nadać mu schludny wygląd.

Meblościanka do małego salonu

Nasze meblościanki są idealnym rozwiązaniem dla małych salonów, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a potrzeba przechowywania rzeczy duża. Dzięki inteligentnemu projektowi, nasze meblościanki łączą w sobie funkcjonalność z eleganckim wyglądem, nadając pomieszczeniu nowoczesny charakter i optymalizując dostępne miejsce.

Meblościanka do małego pokoju

Posiadamy również meblościanki zaprojektowane specjalnie dla małych pokojów, gdzie każdy centymetr przestrzeni jest cenny. Nasze meblościanki do małych pokojów są zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, oferując jednocześnie dużo miejsca do przechowywania i funkcjonalne rozwiązania, takie jak łóżko chowane czy szafki na ubrania.

Małe meblościanki

Oferujemy małe meblościanki, które doskonale sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr przestrzeni jest cenny. Dzięki swojej kompaktowej budowie, te meblościanki zapewniają funkcjonalność i styl, nawet w ograniczonych warunkach.

Meblościanki na całą ścianę

Jeśli szukasz rozwiązania na całą ścianę, mamy dla Ciebie meblościanki, które zajmą całą dostępną przestrzeń, zapewniając maksymalne wykorzystanie miejsca. Nasze meblościanki na całą ścianę oferują mnóstwo opcji przechowywania, a ich elegancki design będzie ozdobą każdego pomieszczenia.

Meblościanka z łóżkiem do salonu

Szukasz meblościanki z łóżkiem do salonu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze meblościanki z łóżkiem do salonu to połączenie funkcjonalności i stylu. Dzięki ukrytemu łóżku, możesz łatwo zmienić salon w sypialnię dla gości lub miejsce do relaksu w ciągu dnia.

Meblościanka klasyczna

Jeśli preferujesz klasyczny wygląd, zobacz naszą ofertę meblościanek klasycznych. Nasze meblościanki klasyczne cechują się eleganckim designem i solidnym wykonaniem, co sprawia, że będą idealnym uzupełnieniem tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz.

Każdy, kto marzy o doskonałym umeblowaniu swojego mieszkania, z pewnością zastanawiał się nad meblościankami. Te wszechstronne meble są nie tylko praktyczne, ale także stylowe, oferując wiele możliwości aranżacyjnych dla każdego pomieszczenia. Czym są meblościanki i dlaczego warto je mieć? Przekonajmy się.  Meblościanki do salonu to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elegancję i praktyczność. Dzięki nim można stworzyć spójną aranżację w pomieszczeniu, łącząc w sobie miejsce do przechowywania, prezentacji dekoracji i relaksu. Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny minimalizm czy klasyczny design, meblościanki do salonu z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Meblościanki do pokoju to niezbędne wyposażenie dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i porządek. Dzięki nim można zaoszczędzić cenną przestrzeń, przechowując wszystkie potrzebne rzeczy w jednym miejscu. W ofercie można znaleźć zarówno pojemne meblościanki z szafą, idealne dla tych, którzy potrzebują dużo miejsca do przechowywania, jak i tanie meblościanki pokojowe z szafą, dostępne w przystępnych cenach. Meblościanki z łóżkiem to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki nim można zaoszczędzić miejsce, łącząc funkcje sypialni i przechowywania w jednym meblu. Są one idealne zarówno dla małych mieszkań, gdzie każdy metr kwadratowy ma znaczenie, jak i dla tych, którzy cenią sobie komfort i funkcjonalność. Młodzieżowe meblościanki to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć funkcjonalną i stylową przestrzeń dla swoich dzieci. Dostępne w różnych wzorach i kolorach, mogą być idealnym uzupełnieniem każdego pokoju nastolatka. Zapewniają one odpowiednią ilość miejsca do przechowywania, jednocześnie pozwalając na wyrażenie indywidualnego stylu. Meblościanki są zatem doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka praktycznych i stylowych mebli do swojego domu. Bez względu na to, czy potrzebujesz meblościanki do salonu, pokoju czy sypialni, z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci wiele lat satysfakcji z użytkowania.