Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż 36 72

Łóżko z biurkiem ClickBed O Desk półkotapczan z biurkiem

ClickBed O Desk - półkotapczan z biurkiem. Podwójne łóżko chowane poziomo z dodatkową funkcjonalnością. Dzięki połączeniu dwóch mebli to rozwiązanie pozwala na dużą oszczędność miejsca bez rezygnacji z wygody użytkowania. W przestrzeni dziennej łóżko schowane jest za gładkim frontem, do którego umocowany jest ruchomy blat biurka. W ciągu nocy miejsce do pracy znika, a pojawia się pełnowymiarowe, komfortowe łóżko dla dwóch osób. Nowoczesne mechanizmy zastosowane w ClickBed O Desk zapewniają bezawaryjne, łatwe w obsłudze działanie łóżka. A bogata oferta kolorystyczna wykończeń umożliwia wkomponowanie mebla w przestrzeń o dowolnej stylistycznie aranżacji.

Dwusobowe łóżko chowane pionowo z funkcją biblioteki ClickBed Book

ClickBed Book - dwusobowe łóżko chowane pionowo z funkcją biblioteki. Zamontowane na froncie łóżka półki dają możliwość dowolnego wykorzystania uzyskanej dodatkowej przestrzeni: książkami, zabawkami, bibelotami. Lub wszystkim tym po trochu. Przed rozłożeniem łóżka nie ma konieczności zdejmowania zawartości półek. Nowoczesna technologia zastosowana w ich budowie, prezycyjnie opuszcza półki i zmienia ich ułożenie bez uronienia zawartości. Półki chowają się wraz z pozostawionymi na nich rzeczami na czas snu pod łóżkiem. Łóżko dostępne jest w wersji z jedną, dwiema lub trzema półkami.

Łóżko w szafie otwierane pionowo z funkcją stołu ClickBed Sprint

ClickBed Sprint - łóżko dwuosobowe, otwierane pionowo, z funkcją stołu. Czy można sobie wyobrazić większą oszczędność miejsca w małym mieszkaniu? Model ClickBed Sprint to mechanizm łóżka w szafie ClickBed V uzupełniony o zamontowany na froncie wygodny, rozkładany stół do pracy lub spotkań rodzinnych. Obudowa, front i blat stołu zostały wykonane z płyt laminowanych Kronospan, gwarantujących jakość i bogatą kolorystykę wykończeń każdego łóżka w szafie ClickBed. Przed otworzeniem łóżka należy złożyć stół. Dlatego na wszelki wypadek, by zapobiec zniszczeniu stołu, łóżko zamykane jest na klucz.

Półkotapczan z biurkiem dla dzieci ClickBed Single

ClickBed Single - łóżko w szafie dla dziecka. I do tego to nie byle jakie łóżko. Łączące dwie najważniejsze funkcje mebli w pokoju dziecięcym. Nowoczesny półkotapczan oraz przestronne, wygodne biurko. W ciągu dnia daje dodatkową przestrzeń do zabawy i spędzania czasu wspólnie ze znajomymi oraz miejsce do spokojnej, wytężonej pracy. W ciągu nocy gwarantuje wygodny sen i odpoczynek. Otwiera się dziecinnie prosto, nie wymaga wysiłku, a dzięki zamontowanym spowalniaczom i dyskretnej blokadzie, jest bezpieczne nawet dla najmłodszych. Wiadomość dla starszych, zwłaszcza nastolatków: nie wymaga ścielenia łóżka, ani sprzątania biurka!

Składane łóżko z biurkiem ClickBed V Desk

ClickBed Desk - innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy pracują w domu o niewielkim metrażu. Mała przestrzeń, która łączy funkcje dzienną i nocną nie wymaga wyrzeczeń. Zamiast rozkładanej sofy lub tradycyjnego łóżka w pokoju, w którym każdy wolny centymetr ma znaczenie, łóżko z biurkiem odnajdzie się najlepiej. Uniwersalny styl, bogaty wybór kolorystyczny obudowy i blatu, umożliwiają dopasowanie mebla do każdej aranżacji przestrzeni. Podczas otwierania łóżka blat chowa się pod jego frontem i tworzy dodatkowe oparcie dla ramy mebla. I co najważniejsze: z blatu nie trzeba sprzątać żadnych pozostawionych na nim rzeczy.

Półkotapczan ze stołem to innowacyjny produkt, który wyróżnia się licznymi funkcjonalnościami. Pamiętajmy o tym, że w dzień możemy korzystać z wygodnego stołu, a wieczorem rozkładamy mebel i uzyskujemy komfortowe miejsce do spania. To sprawia, że nawet w najmniejszym pomieszczeniu w domu można zaoszczędzić cenne miejsce. Jakie zalety ma półkotapczan ze stołem? Czym cechuje się takie rozwiązanie?

Półkotapczan ze stołem

Nie od dziś wiadomo, że półkotapczany stają się coraz bardziej popularne w naszych domach. Poszukując idealnych propozycji dla siebie, nie należy przechodzić obojętnie obok nowego modelu rozkładanego biurka wielofunkcyjnego! Jakie zalety ma taki mebel? Poza oszczędnością miejsca, korzystamy na co dzień z funkcjonalności i wygody. Jeśli nie mamy możliwości stworzenia osobnego biura w swoim domu, skorzystajmy z półkotapczanu. To strzał w dziesiątkę w sypialni, salonie, gabinecie lub pokoju młodzieżowym. Z jednej strony cieszymy się wypoczynkiem, a z drugiej mamy dodatkowe miejsce na wykonywanie pracy zawodowej. W każdej chwili rozłożymy półkotapczan ze stołem, który bazuje na bardzo łatwej konstrukcji.

Funkcjonalny mebel

Producenci łóżek i mebli na każdym kroku zaskakują nas ciekawymi propozycjami. Jedną z nich jest półkotapczan ze stołem, który stawia na nowoczesny mechanizm otwierania i montowania biurka. Dzięki temu mebel zamocować można do ściany lub do frontu łóżka w szafie. Pełnowymiarowe łóżko daje nam wygodę nocą, a biurko stanowi nieocenioną przestrzeń za dnia.

Pamiętajmy o tym, że konstrukcja biurka i mechanizm otwierania łóżka są od siebie niezależne. To sprawia, że półkotapczan w dowolnej chwili złożymy lub rozłożymy, korzystając także z biurka na froncie łóżka. Specjalne biurko z łóżkiem w szafie to wielofunkcyjny mebel, który doskonale spełni nasze potrzeby. Szeroka oferta producentów sprawia, że każdy dobierze coś dla siebie. Stylowy mebel z łatwością dopasujemy do aranżacji naszego pokoju, uzyskując pomieszczenie prosto ze swoich marzeń.