Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż 36 72

Jednoosobowe łóżko w szafie Smartbed Young V Single

Jednoosobowe łóżko w szafie do samodzielnego złożenia w domu. Jego atuty to oszczędność przestrzeni i nowoczesny uniwersalny design, który dopasuje się do dowolnej stylistyki pokoju lub pomieszczenia. Posiadanie łóżka w szafie jeszcze nigdy nie było tak proste. Model polecany do pokojów młodzieżowych lub kawalerki dla singla. Dostępny w dwóch wymiarach, do materaca 90x200 lub 120x200.

Łóżko piętrowe składane na ścianę Smartbed Young Twin

Czy łóżko piętrowe może oszczędzić jeszcze więcej miejsca w małym pokoju? Tak, jeśli jest łóżkiem chowanym w szafie. Unikatowe, opatentowane rozwiązanie które sprawia, że łóżko po złożeniu ma zaledwie 37 cm grubości. Idealna propozycja dla rodzeństw - do małych pokojów dziecięcych i młodzieżowych, gdzie każdy centymetr przestrzeni na zabawę się liczy. Model dostępny do materacy o wymiarach 90x200

Składane łóżko piętrowe w szafie ClickBed Twin

ClickBed Twin - łóżko piętrowe chowane w szafie. Tak, to możliwe. Opatentowany model łóżka piętrowego, które po złożeniu zajmuje zaledwie 40 cm przestrzeni pomieszczenia. Jak wiele można dzięki temu zaoszczędzić miejsca! Nowoczesny system otwierania, siłowniki gazowe, spowalniacze, sprawiają, że łóżko otwiera się płynnie i bez wysiłku. Barierki i wygodna drabinka zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Dostępne w dwóch wariantach: z pełnym gładkim frontem oraz ze składanym, przestronnym biurkiem montowanym na froncie dolnego łóżka.

Półkotapczan z biurkiem dla dzieci ClickBed Single

ClickBed Single - łóżko w szafie dla dziecka. I do tego to nie byle jakie łóżko. Łączące dwie najważniejsze funkcje mebli w pokoju dziecięcym. Nowoczesny półkotapczan oraz przestronne, wygodne biurko. W ciągu dnia daje dodatkową przestrzeń do zabawy i spędzania czasu wspólnie ze znajomymi oraz miejsce do spokojnej, wytężonej pracy. W ciągu nocy gwarantuje wygodny sen i odpoczynek. Otwiera się dziecinnie prosto, nie wymaga wysiłku, a dzięki zamontowanym spowalniaczom i dyskretnej blokadzie, jest bezpieczne nawet dla najmłodszych. Wiadomość dla starszych, zwłaszcza nastolatków: nie wymaga ścielenia łóżka, ani sprzątania biurka!

Ukryte łóżko w szafie ClickBed IV

ClickBed IV - klasyczne łóżko dwuosobowe w szafie, otwierane pionowo, z mechanizmem otwierającym najnowszej generacji. Ten model, jak wszystkie modele łóżek w szafie ClickBed, posiada automatycznie otwierane i wysuwane nóżki. Różnica polega na tym, gdzie zostały zamontowane. W modelu ClickBed IV znajdują się na krótszej krawędzi ramy łóżka. Otwierając się wychodzą za obrys łóżka. Chowając, znikają pod obrysem frontu. Efekt? Szczeliną pomiędzy obudową, a frontem łóżka wynosi zaledwie 4 milimetry. Co powoduje, że łóżko schowane w ścianie staje się zupełnie niewidoczne dla postronnej osoby. I wygląda jak prawdziwa szafa.

Półkotapczany dziecięce chowane poziomo w szafie sprawiają, że nasze dziecko zachowa komfort i wygodę każdego dnia. Konstrukcja została stworzona z dbałością o każdy detal, co zapewnia wieloletnie użytkowanie bez awarii. Stylistyka mebla bardzo dobrze wpisuje się w aranżację wielu wnętrz. Niepozorny stelaż w tym wypadku jest niezwykle wytrzymały. Dziecięcy półkotapczan to nieocenione rozwiązanie w pokoju naszej pociechy! Czym cechuje się ten produkt? Dlaczego warto na niego postawić?

Półkotapczan dziecięcy

Faktem jest, że półkotapczany mają wiele różnych zalet, docenianych przez użytkowników. Takie rozwiązanie nie musi nam się kojarzyć z dawnymi czasami. Aktualnie na nowo meble tego typu goszczą w naszych domach. Są tworzone na bazie nowoczesnych technologii i stylowych materiałów, tak aby doskonale spełnić wymogi klientów. Każdy, kto chce zachować swobodną przestrzeń w domu i ceni komfort, z pewnością od razu pokocha półkotapczan dziecięcy! Jak sama nazwa wskazuje, jest to mebel przydatny w pokoju dziecięcym.

Najważniejszym atutem półkotapczanu jest bez wątpienia oszczędność metrów kwadratowych. Za dnia dziecko może z pomocą rodzica lub samodzielnie złożyć mebel, uzyskując dodatkowe miejsce do zabawy lub nauki. Wieczorem z kolei rozkładamy łóżko, które posłuży dziecku podczas nocnego snu.

Niezawodny mebel

Pamiętajmy o tym, że półkotapczan sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mamy trudności w zagospodarowaniu otoczenia, przykładowo pod skosami i w niskich wnętrzach. Klasyczne łóżko nie mieści się wszędzie, zwłaszcza gdy nasze mieszkanie jest małe. Na szczęście z pomocą przychodzi solidny mebel, odznaczający się funkcjonalnością i ciekawym designem. Niska wysokość półkotapczanu sprawia, że jest polecany głównie w pokojach młodzieżowych i dziecięcych. Atuty takiego rozwiązania doceniają także osoby niskiego wzrostu lub starsze.

Poszukując idealnego półkotapczanu dla dziecka, warto mieć na uwadze propozycje internetowego sklepu. Mamy tutaj do wyboru różne opcje, wyróżniające się dobrą jakością.