Aktualności

Jak zrobić łóżko składane na ścianę chowane w szafie – półkotapczan?

jak zrobić łóżko w szafie

Jak zrobić łóżko w szafie lub półkotapczan? Sprawdzonych metod jest kilka.

półkotpaczan poziomy dla dziecka1.Można kupić jeden z mechanizmów do łóżek w szafie Clickbed i postarać się zrobić łóżko samodzielnie od A do Z. Masz do wyboru mechanizm do łóżka pojedynczego lub podwójnego. Pionowy lub poziomy. Osobno zaprojektować dowolną obudowę łóżka. A potem je samodzielnie złożyć w domu.

To rozwiązanie ma niezaprzeczalną zaletę jaką jest oszczędność kosztów. Warunkiem sukcesu są spore umiejętności stolarsko-techniczne. Co wcale nie jest rzadkie. Oraz przychylność producenta – tak, udzielimy Ci pomocnych w tym procesie wskazówek.

2.Możesz kupić jeden z mechanizmów do łóżek Clickbed, zaprojektować swoje wymarzone łóżko w szafie i zlecić jego złożenie stolarzowi. To też może być oszczędność czasu i kosztów.

Jest tylko jedno ale.

jak zrobić łóżko w szafieKimkolwiek będzie osoba projektująca i składająca łóżko, musi posiadać naprawdę spore umiejętności techniczne i znać specyfikę budowy łóżek wielofunkcyjnych. Łóżka składane to meble w ciągłym ruchu. Powtarzanym dzień po dniu. Zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej muszą być bezpieczne dla użytkownika. I wytrzymywać spore przeciążenia.

Polacy kupują meble na lata. A zwłaszcza teraz, decydując się na większe zakupy, uważnie liczą koszty. Dlatego warto wybrać rozwiązanie, które będzie może na początek droższą inwestycją, ale zwróci się dzięki swojej niezawodności, w trakcie używania mebla.

Jak zrobić łóżko w szafie lub półkotapczan? Poznaj kolekcję YOUNG!

Dla tych, którym marzy się na przykład półkotapczan do pokoju młodzieżowego. Lub łóżko wielofunkcyjne z sofą. A może nawet łóżko piętrowe składane na ścianie, stworzyliśmy kolekcję YOUNG!

łóżko wielofunkcyjne1.To kolekcja 7 modeli łóżek – łóżka jednoosobowe i dwuosobowe; składane na ścianę pionowo oraz półkotapczany.

2.Ciekawostką kolekcji jest łóżko chowane w… komodzie. Wygodne łóżko jednoosobowe, które zmieści się wszędzie tam, gdzie nawet na tradycyjne łóżko w szafie nie ma miejsca.

3.Każde łóżko jest pomyślane tak, by było jednocześnie wytrzymałe, stabilne i łatwe do codziennego użytkowania.

4.Uniwersalny design każdego z łóżek umożliwia dostosowanie go do praktycznie każdego nowoczesnego wnętrza.

5.Dzięki ilustrowanej instrukcji łóżko samodzielnie złożysz sprawnie i bez komplikacji w ciągu kilku godzin.

6.Łóżka w szafie i półkotapczany Young pomyślane są jako wyposażenie zarówno mieszkań, jak i przestrzeni komercyjnych – domków wakacyjnych, hosteli, pokojów na wynajem.

7.To również świetne rozwiązanie do mikro-apartamentów – można wybrać łóżko 2w1 – w szafie z sofą lub łóżko w szafie ze stołem

8.Naszym oczkiem w głowie są zwłaszcza półkotapczany, które dzięki niewielkim rozmiarom, nawet w wersji łóżka piętrowego oszczędzają przestrzeń i prezentują się w wąskich pokojach niezwykle korzystnie.

Jak zrobić łóżko chowane krok po kroku

jak zrobić łóżko w szafie1.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Young

2.Wybierz model łóżka dla siebie, dobierz kolor obudów i rozmiar

3.Jak tylko kupisz wybrane łóżko, my zabieramy się do pracy

4.W ciągu 2 do 4 tygodni łóżko zostanie dostarczone pod wskazany adres

5.Ty składasz swoje łóżko chowane lub półkotapczan i… już jest! Gotowe!

Jeśli nie jesteś w 100% pewien swoich umiejętności, zawsze istnieje możliwość zamówienia sprawdzonej ekipy montażystów.