Aktualności, Porady

Nowoczesne meblościanki – kiedyś i dziś

nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki chcąc nie chąc przywołują pamięć o swoich historycznych poprzednikach. Pamiętacie stare meblościanki z rozkładaną sofą, które można było spotkać niemal w każdym mieszkaniu? Niegdyś stanowiły integralną część wielu maleńkich mieszkań w blokach, ułatwiając w nich codzienne życie wieloosobowym rodzinom. Ale czy rzeczywiście były tak wszechstronne i nowoczesne jak dzisiejsze modele?

Nowoczesne meblościanki – kiedyś i dziś

1. Łóżko w szafie istnieje już od ponad 120 lat. Początkowo było to głównie łóżko obrotowe, dopiero później pojawiło się łóżko składane na ścianę, które doczekało się współcześnie wielu wariantów. Te pierwsze rozwiązania były krokiem naprzód i początkiem nowego rozdziału w branży meblarskiej, ale…
2.Technologicznie współczesne meblościanki znacznie przewyższają rozwiązania sprzed lat. Siłowniki gazowe, spowalniacze, stalowe ramy i drewniane stelaże to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że dzisiejsze meblościanki są wygodne, bezpieczne i w zasadzie bezawaryjne.
3.W przeszłości oferta meblościanek była ograniczona. Wybór był niewielki.  Ze względu na dostępność na rynku zaledwie kilku modeli tego typu rozwiązań, wiele mieszkań było do siebie bliźniaczo podobnych. Nowoczesne meblościanki Transforms wykonywane są na zamówienie, dostosowane do konkretnych potrzeb klientów i konkretnego wnętrza. Mogą mieć jedno rozwiązanie – najczęściej łóżko w szafie. Mogą też mieć kilka wielofunkcyjnych rozwiązań. Chowamy stoły, biurka, rozkładamy sofy, obracamy regały RTV, a nawet składamy półki biblioteczne, nie uszkadzając książek.
4. Nie zapominajmy o różnorodności wykończeń. W przeszłości ze sklepów znikało wszystko, co w nich się pojawiło. A pojawiało się przez lata zwykle to samo. Dzisiaj? Standardowo oferujemy ponad 100 rodzajów oklein i tkanin, dzięki czemu na rynku nie ma dwóch takich samych meblościanek Transforms. Oferujemy również dodatkowe udogodnienia, takie jak porty USB i różnego rodzaju oświetlenie. Na zamówienie przygotowujemy innowacyjne rozwiązania. Czyli coś, o czym kiedyś można było wyłącznie pomarzyć.

Nowoczesne meblościanki – styl i design

nowoczesne meblościanki

 

Tak, kiedyś istniały meblościanki , ale czy były one tak nowoczesne, funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb jak dzisiejsze modele? Absolutnie nie. Oferowane przez nas rozwiązania to zupełnie nowy poziom funkcjonalności i designu. Na szczęście dla nas i naszych klientów. Że to nowy rozdział w historii mebli, potwierdzeniem tego jest 10-letnia gwarancja na niezawodne działanie łóżek w szafie Transforms. Jedyna taka na polskim rynku meblarskim.