Aktualności

Meblościanki – sprytne rozwiązanie do małego salonu

meblościanki

Meblościanki to odpowiedź na zmieniające się potrzeby i trendy w aranżacji wnętrz. A przede wszystkim na niezmiennie skromne metraże naszych mieszkań w apartamentowcach, czy blokach.

O ile klasyczna meblościanka z lat 70. i 80. XX wieku była często postrzegana jako masywny zestaw mebli zajmujący wiele miejsca w maleńkim mieszkanku, o tyle dzisiejsze rozwiązania są bardziej elastyczne, funkcjonalne i estetyczne.

Oto kilka charakterystycznych cech współczesnej meblościanki, które sprawią, że chętnie zainwestujesz w takie rozwiązanie:meblościanki

  1. Minimalizm i prostota. Współczesne meblościanki często charakteryzują się prostymi liniami i minimalistycznym designem, który łatwo dopasujesz do dowolnego stylu wnętrz.
  2. Modułowość. Wiele meblościanek oferowanych obecnie na rynku jest modułowych. To oznacza, że możesz dowolnie komponować poszczególne segmenty, dostosowując mebel do swoich potrzeb i wymiarów pomieszczenia. Takie rozwiązanie proponujemy w naszej kolekcji Tbed oferujące gotowe do połączenia w jeden zestaw moduły mebli. Kupując łóżko Tbed masz do wyboru moduły szafy, szafki z biurkiem, regały na książki.
  3. Funkcjonalność. Dzisiejsze meblościanki są zaprojektowane z myślą o funkcjonalności. Zawierają dedykowane miejsca na sprzęt RTV, sprytne rozwiązania ukrywające przewody, oświetlenie LED. Niezbędne w naszej elektronicznej rzeczywistości różne rodzaje gniazdek.
  4. meblościanka do salonuMateriały. Współczesne meblościanki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak forniry naturalne, szkło hartowane czy metal. Istnieje też wiele opcji wykończeniowych, które pozwalają dostosować mebel do indywidualnych preferencji. Również i tu trzymamy rękę na pulsie. Oferujemy każdy z wymienionych materiałów wykończeniowych. Nawet więcej, całą kolekcję Smartbed, opartą na modułowych metalowo-szklano-drewnianych rozwiązaniach, które możesz skomponować wg swojego uznania i potrzeb.
  5. Wielofunkcyjność. Meblościanki łączą w jednym rozwiązaniu kilka, czasem skrajnie różnych, funkcji. Łóżko chowane w szafie z blatem stołu. Półkotapczan z biurkiem. Łóżko składane z sofą. Dzięki temu możesz idealnie dopasować ją do Twoich potrzeb i oczekiwań.
  6. Komfort użytkowania. Dawne meblościanki słynęły z awaryjności. Dziś oferujemy rozwiązania, które sprawiają, że wszystkie wielofunkcyjne ich elementy działają bezszelestnie, niezawodnie, płynnie i bezpiecznie.
  7. Jakość i bezpieczeństwo. We współczesnych meblościankach skryte są zazwyczaj najlepsze mechanizmy ułatwiające korzystanie z nich na co dzień. Czego dowodem jest 10 lat gwarancji jakie dajmy na niezawodne działanie mechanizmów naszych mebli!

Meblościanki duże i małe

meblościanki do salonu

Współczesne meblościanki to nie tylko meble, ale również element dekoracyjny, który może stać się centralnym punktem twojego  salonu. Ich nowoczesny design, funkcjonalność i możliwość dostosowywania do indywidualnych potrzeb usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. To Ty decydujesz w 100% jak będzie wyglądać Twoja meblościanka. Wybierasz rozmiar i dopasowujesz do swoich potrzeb jej elementy. Dobierasz kolorystykę i rodzaje wykończeń. Ustalasz każdy szczegół i dopracowujesz każdą funkcjonalność. Idąc za Twoimi potrzebami i oczekiwaniami budujemy dl Ciebie mebel inny od wszystkich. Dopasowany do Twoich potrzeb, preferencji i oczekiwań.

Zapraszamy!