Porady

Półkotapczan dwuosobowy ClickBed O!!! Sofa

półkotapczan dla dwojga

Półkotapczan dla dwojga. Z czym Państwu się kojarzy? Starszym pokoleniom zapewne przed oczami staje teraz meblościanka na wysoki połysk z rozkładanym łóżkiem. Które dość szybko przestawało być chowane w szafie, bo mechanizm łóżka zaczynał niebezpiecznie trzeszczeć i skrzypieć. Charakterystyczną cechą jego obudowy była dziurka na klucz, którą użytkownicy skwapliwie zamykali łóżko w obawie, aby nie spadło im niespodziewanie na głowę. Mimo tych niedoskonałości, był to mebel poszukiwany i pożądany: oszczędzał miejsce w niewielkim m2 lub m3 jak żaden inny.

Półkotapczan w nowej odsłonie

łóżko w szafie z sofąLata mijają, a nasze mieszkania nadal nie grzeszą przestrzenią. A młodzi ludzie zaczynający samodzielne życie coraz częściej z sentymentem spoglądają na meble z dawno i słusznie minionej epoki. Chętnie je odnawiając i aranżując nimi swoje mieszkania. Koncepcje słuszna, bo polski design sprzed półwiecza był naprawdę wyjątkowy i na światowym poziomie.

Do łask wracają również półkotapczany. Niemniej, jest to jeden z niewielu mebli, których nie doradzamy odnawiać. Ówczesna technologia mechanizmów pozostawiała już wówczas wiele do życzenia. Zwłaszcza, że na rynku funkcjonuje alternatywa dla tamtych półkotapczanów – nowoczesna, bezpieczna i wciąż świetnie spełniające podstawowe funkcje półkotapczanu.

Półkotapczan dla dwojga w nowoczesnej odsłonie

łóżko chowane w szafieClickBed O to nasza propozycja, dla tych którzy mają sentyment do przeszłości, i dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń, nowoczesne rozwiązania i wygodę. No i dla wszystkich, dla których komfort snu ma znaczenie. Półkotpaczan dla dwojga od Transforms został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań dla mebli wielofunkcyjnych. Szybko i łatwo się otwiera, równie szybko zamyka i znika, gdy nie jest potrzebny.

Siłowniki gazowe, spowalniacze, solidna stalowa rama, ponadstandardowe parametry płyt zastosowanych do budowy łóżka sprawiają, że jest to mebel, który niezawodnie będzie działał przez lata. Dlatego objęty jest 10 letnią gwarancją na niezawodne działanie mechanizmu. Więc nawet gdyby coś, możesz liczyć na nasze wsparci i pomoc.

 

 

nowoczesny półkotapczanDecydując się na półkotapczan podwójny masz do wyboru różne wielkości materaca: od 140 do 180cm szerokości. W każdej wersji łóżko niezmiennie prosto się otwiera, zajmując w wersji dziennej nadal niewiele miejsca. 40 cm głębokości mebla po złożeniu pozwoli każdemu zaoszczędzić upragnioną przestrzeń w aranżacji dziennej pokoju. A nocą, gdy je otworzysz, zyskujesz pełnowymiarowe łóżko z wygodnym materacem. Dostosowanym do wymogów łóżka w szafie, a przede wszystkim do potrzeb twoich i twojego kręgosłupa.

ClickBed O – więcej niż półkotapczan

Projektując ClickBed O wyposażyliśmy je w dodatkowe ułatwienia i „uprzyjemnienia”. Masz do wyboru kilka rodzajów zagłówków, dyskretne oświetlenie, poręczne porty USB. Tam, gdzie miejsca jest naprawdę mało polecamy klasyczne ClickBed O. Dla tych, którzy od łóżka w szafie oczekują więcej, przygotowaliśmy opcje poszerzenia funkcjonalności: półkotapczan połączony z funkcją biurka ClickBed O Desk lub z funkcją przestronnej kanapy ClickBed O Sofa.

Za dowód funkcjonalności tego rozwiązania niech posłużą zdjęcia jednych z naszych najnowszych realizacji. Proszę spojrzeć jaką oszczędność miejsca zyskujemy dzięki wyborowi łóżka w szafie otwieranego poziomo!

łóżko w szafie otwierane poziomo

Mamy również dobrą wiadomość dla najbardziej zagorzałych miłośników mebli z PRL-u. Tak, na życzenie, możemy stworzyć również półkotapczan na wysoki połysk. ..