Porady

Najwygodniejsze łóżko rozkładane do małej sypialni

the most comfortable folding bed

Najwygodniejsze łóżko rozkładane do małej sypialni. Czego oczekujemy poszukując takiego łóżka? Jakie powinno mieć funkcje? Co to znaczy wygodne łóżko rozkładane? I czym się kierować przy jego wyborze? Spróbujmy odpowiedzieć sobie na te pytania.

Skąpa przestrzeń w małej sypialni to częsty problem. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na łóżka rozkładane. To rozwiązanie, które pozwala zachować komfort w ciągu dnia i zapewnić wygodę podczas nocnego wypoczynku. W ClickBed doskonale rozumiemy te potrzeby i oferujemy najwygodniejsze rozkładane łóżko do małej sypialni, idealnie dopasowane do małych pomieszczeń.

Najwygodniejsze łóżko rozkładane –  czyli jakie?

Wybierając tego typu łóżko warto najpierw określić jakie mamy dane wyjściowe. Mała sypialnia, nie rzadko wąska. Jej ograniczona przestrzeń powoduje, że nasz wybór pada na łóżko rozkładane. Które pozwoli nam oszczędzić przestrzeń w ciągu dnia bez rezygnacji z komfortu podczas nocnego odpoczynku.

Kiedyś najbardziej popularnymi łóżkami rozkładanymi były tzw. wersalki lub łóżka chowane w szafie. Te pierwsze odeszły w przeszłość, te drugie mają się świetnie. I przeżywają właśnie swój renesans. Bo czy to 50 lat temu, czy dziś – w naszych mieszkaniach dysponujemy nadal raczej ograniczoną przestrzenią. Którą chcemy wykorzystać jak najlepiej w każdym centymetrze.

O tym jak ważny jest sen wiemy wszyscy. Każdy, czy to „nocny marek”, czy wstający o świcie „skowronek” potrzebuje wygodnej przestrzeni do snu. Aby wstać przed południem, przed wschodem słońca, o dowolnej porze wypoczętym, sprawnym i pełnym energii. W tej kwestii pójście na kompromisy szybko odbija się na jakości dnia codziennego, naszym zdrowiu i sprawności fizycznej i intelektualnej. Nie raz przecież w ciągu dnia, na wyjeździe z dala od domu, marzymy żeby znaleźć się w „naszym wygodnym łóżku”. Wybierając je warto zwrócić uwagę na kilka niezwykle istotnych szczegółów.

łóżko rozkładane składane na ścianęJak dobrze wybrać wygodne łóżko rozkładane do spania?

Niech za przykład łóżka dobrze lub źle dobranego zarówno do przestrzeni, jak i naszych oczekiwań wobec jakości snu, posłuży łóżko w szafie Clickbed Classic. Czy spełnia wszystkie potrzeby i zasługuje na miano najwygodniejszego łóżka rozkładanego? Sprawdźmy.

  • materac – to podstawa udanego wypoczynku. Powinien być dobrze dopasowany zarówno do naszych preferencji i potrzeb kręgosłupa. Jednoczęściowy, z nowoczesnym wypełnieniem. Z kilkoma strefami dopasowującymi się do kształtu ciała. Wygodny w utrzymaniu – z możliwością prania pokrowca. I taki, który nie przechowuje kurzu ani nie sprzyja rozwoju roztoczy. Nasza odpowiedź – mamy to! Sembella Amber Dream, który oferujemy do naszych łóżek w szafie dokładnie spełnia te wymagania.
  • jakość obudowy i ramywysokiej jakości komponenty i nowoczesne rozwiązania techniczne gwarantują nie tylko udany wypoczynek, ale również bezawaryjne funkcjonowanie łóżka. I o ile kupując tradycyjne łóżko można na pewne rzeczy przymknąć oko (choć i tak odczujemy różnicę), to gdy decydujemy się na wygodne łóżka do spania składane nie warto w tej kwestii oszczędzać. Będziemy je przecież otwierać i zamykać przynajmniej dwa razy dziennie. Przez wiele lat. I nie możemy się obawiać, że nagle pod nami nie wytrzymają zamocowania, zacznie skrzypieć, albo co gorsza zacznie się nie domykać lub otwierać bez uprzedzenia. Czy Clickbed Classic spełnia te wymagania? Nasza odpowiedź brzmi: „Tak!”. Zarówno w tym łóżku, jak i w każdym naszym modelu łóżek stosujemy sprawdzone, najnowocześniejsze rozwiązania włoskie: siłowniki gazowe, spowalniacze, mocne automatycznie rozkładane i składane nóżki. A cały mechanizm rozkładający wbudowany jest w solidną stalową ramę.  W trosce o jakość i komfort użytkowników poszliśmy krok dalej. Obudowy i stelaże naszych łóżek mają podwyższone parametry grubości i trwałości. 

Najładniejsze  łóżko rozkładane powinno…łóżko rozkładane na ścianę

  • estetyka – łóżko rozkładane, niezależnie czy stanie we właśnie aranżowanym pokoju, czy w mieszkaniu już dawno umeblowanym, powinno dostosować się do stylu wnętrza i zwyczajnie podobać się użytkownikom. Dlatego dobrze byłoby móc mieć w czym wybierać zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, fakturę jak i rodzaj wykończeń. Czy nasze łóżko to potrafi? Clicbed Classic z założenia jest łóżkiem rozkładanym imitującym szafę. Ale drzwi tej szafy mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce i w dowolnym stylu. Czy to będą tradycyjne uchwyty i frezy, czy styl loftowy, glamour, skandynawski – wybór pozostawiamy klientom. Każde nasze łóżko jest inne – tak jak inny jest gust i oczekiwania kupujących. Kilkaset rodzajów wykończeń, które oferujemy pozwala zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby estetyczne. Przy czym niezależnie od finalnego efektu wizualnego, będzie to to samo, nowoczesne i niezawodne wąskie łóżko rozkładane.

A jeśli z imitacją drzwi szafy komuś nie po drodze, oferujemy szereg innych modeli łóżek w szafie: od takich z idealnie gładkim frontem, na obrotowych z regałem i szufladami kończąc.

Oferta łóżek rozkładanych na polskim rynku jest bardzo duża. Jest w czym wybierać, jest co oglądać. Pisząc o parametrach, zaletach i cechach łóżka rozkładanego oczywiście posiłkujemy się naszymi rozwiązaniami. Mając jednak przede wszystkim na uwadze zadowolenie klientów. Aby decydując się na wygodne łóżko składane do sypialni wiedzieli o co zapytać, co sprawdzić, na co zwrócić uwagę. By wybrali dobrze swoje najwygodniejsze łóżko rozkładane marzeń. Bo sprawdzianem słuszności takiego wyboru będzie każdy poranek i moment wstawania z łóżka. I oby był jedną z najprzyjemniejszych chwil dnia dla każdego. Czego wszystkim życzymy.

Najwygodniejsze łóżko rozkładane do małej sypialni? To możliwe dzięki meblom wielofunkcyjnym od ClickBed. Nasza kolekcja łączy komfort, praktyczność i estetykę, tworząc idealne rozwiązanie dla ograniczonych przestrzeni. Oszczędź miejsce, nie rezygnując z wygody snu. Wybierz ClickBed i ciesz się komfortowym i funkcjonalnym wnętrzem już dziś!