Aktualności, Porady

Łóżko chowane w szafie – zrób to sam – jak zrobić łóżko składane na ścianę?

łóżko zrób to sam

Łóżko zrób to sam! Do tego nie byle jakie, a komfortowe i nowoczesne łóżko w szafie ClickBed V Sofa Young. Jak to możliwe? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dostarczymy Ci łóżko chowane z sofą, do domu. Dzięki ilustrowanej, przystępnej instrukcji dołączonej do przesyłki, montaż V Young Sofa jest naprawdę prosty. I  po sprawnym, samodzielnym złożeniu, możesz cieszyć się komfortem, wygodą i funkcjonalnością tego oszczędzającego przestrzeń, wielofunkcyjnego rozwiązania. Przez lata.

jak zrobić łóżko w szafie

ClickBed V Sofa Young – łóżko zrób to sam – krok po kroku

Nasze najnowsze łóżko w szafie z sofą cechują prostota i uniwersalność. Mebel składa się z 3 podstawowych elementów: obudowy, ramy i sofy. Zastosowane w V Young Sofa rozwiązania pozwalają nie tylko przesłać je pocztą kurierską, samodzielne złożenie całości przez każdego, komu śrubokręt nie jest obcy, ale oferują również jakość i niezawodność.

Decydując się na zakup online tego modelu łóżka masz do wyboru prawie sto wersji kolorystyki obudowy oraz kilkadziesiąt wersji tkanin obiciowych sofy. Gdy decyzja o wyglądzie łóżka  już zapadnie, możesz zamówić do niego dostosowany do wymagań łóżek rozkładanych tego typu nowoczesny i komfortowy materac. Ale to nie wszystko. Masz do wyboru jeszcze dodatkowe akcesoria: zagłówek i oświetlenie. Po podjęciu wszystkich kluczowych decyzji co do twojego ClickBed V Young Sofa, pozostaje już tylko złożyć zamówienie, otrzymać jego potwierdzenie i… z niecierpliwością czekać na paczkę.

ClickBed V Young – już je masz i co dalej

łóżko w szafie gdzie kupić     ClickBed V Young pakowane jest tak, aby w czasie transportu pozostało nietknięte. Innowacyjne rozwiązania użyte do jego budowy pozwoliły zrezygnować z pleców łóżka, co znacznie zmniejsza nie tylko wagę, ale jest również ułatwieniem w jego składaniu. Łóżko standardowo wymaga przymocowania do ściany w miejscach niewidocznych dla użytkowników. A pod względem estetycznym, brak pleców nadaje całości lekkości i daje ciekawy efekt stylistyczny, gdy mebel jest otwarty.

Tak, jak wszystkie łóżka składane na ścianę ClickBed, również V Young Sofa posiada siłowniki gazowe oraz spowalniacze. Dzięki temu otwiera się płynnie, szybko i bez potrzeby użycia siły. Wystarczy wprawić je w ruch, a samo łagodnie opada lub chowa się na ścianę. Zmiana aranżacji z dziennej na nocą i na odwrót, zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.

 

łóżko do samodzielnego montażu

ClickBed V Young Sofa w wersji zamkniętej ukryte jest za gładką laminowaną płytą połączoną z wygodną sofą. Gdy łóżko się otwiera, sofa chowa się pod jego frontem i stanowi dodatkowy element stabilizujący. Nie ma potrzeby zdejmowania poduszek, przesuwania mebli, wysuwania materaca i innych mniejszych lub większych zmian aranżacji wnętrza.

Meble wielofunkcyjne 2w1 powstają, by nie tylko oszczędzać przestrzeń, ale ułatwiać codzienność. Oferują jednocześnie dwie, czasem diametralnie różne, funkcjonalności w jednym rozwiązaniu; bez jakiegokolwiek pójścia na kompromis: pełnowymiarowe, wygodne łóżko na czas nocnego odpoczynku i zgrabną, komfortową sofę w ciągu dnia.

Czy Twoje łóżko to potrafi?