Aktualności

Półkotapczan piętrowy – łóżko piętrowe z biurkiem do małego pokoju

łóżko piętrowe z biurkiem

łóżko z biurkiemŁóżko piętrowe z biurkiem – ClickBed Twin cieszy się zawsze niecodziennym zainteresowaniem naszych klientów. To mebel wielofunkcyjny, który potrafi naprawdę zaskoczyć. Myśląc o łóżku piętrowym wyobrażamy sobie zwykle dość obszerny mebel, który, naszym skromnym zdaniem, wcale nie oszczędza tyle miejsca, ile deklaruje. Na pewno pozwala lepiej zagospodarować przestrzeń podłogi, ale wizualnie i nie tylko, jest dość zwalistą konstrukcją, która ogranicza możliwość swobodnego przemieszczania się po pokoju.

Dlatego, z myślą o maksymalnej oszczędności metrażu wymyśliliśmy rozwiązanie, które jest kompaktowe, uniwersalne i wyjątkowo ergonomiczne. Łóżko piętrowe chowane w szafie ClickBed Twin to opatentowany przez nas model, który na życzenie klientów, może mieć dodatkowe funkcjonalności. Jedną z nich jest biurko obecnie już w dwóch wersjach. Inną (choć zdecydowanie rzadką, bo łóżka piętrowe najczęściej trafiają do pokojów dziecięcych) rozkładana sofa.

Łóżko piętrowe z biurkiem – nowość Voila

łóżko piętrowe dla dzieciBardzo nas cieszy, że możemy pochwalić się realizacją, która pokazuje naszą nowość w sezonie 2020. Jest to biurko rozkładane Voila, które jak na prawdziwy mebel kompaktowy przystało, ma kilka funkcjonalności. Pierwszą z nich jest samodzielny mebel – biurko, które możemy zamontować na dowolnej, wolnej ścianie pokoju. Po złożeniu znika i staje się wyłącznie elementem dekoracyjnym wnętrza. Po rozłożeniu jest wygodnym blatem do pracy, który odnajdzie się zarówno w pokoju dziecięcym, jak i salonie lub jadalni. Obecnie praca zdalna jest koniecznością i wymusza nowe rozwiązania aranżacji przestrzeni. Więc zamiast szukać na siłę miejsca do pracy, możemy dzięki rozwiązaniu Voila stworzyć komfortową przestrzeń bez zagracania lokum dodatkowym, stacjonarnym meblem.

Viola może być również biurkiem – częścią łóżka w szafie rozkładanego poziomo, czyli półkotapczanu. Tu ergonomiczne wykorzystanie metrażu pomieszczenia jest jeszcze większe. Mamy rozkładane biurko, które w każdej chwili możemy rozłożyć i jednocześnie pełnowymiarowe łóżko, które w ciągu dnia nie zabiera miejsca. I na takie rozwiązanie zdecydowali się nasi klienci, wybierając łóżko piętrowe ClickBed Twin z biurkiem  Voila.

ClickBed Twin Voila – oszczędność miejsca i komfort przede wszystkim

łóżka piętroweŁóżko ClickBed Twin to bezpieczne, nowoczesne łóżko piętrowe chowane w szafie, które gwarantuje wygodny, bezpieczny sen oraz dużo wolnego miejsca podczas dnia. Jego bezsprzecznym atutem, obok oszczędności dodatkowych metrów kwadratowych, jest łatwość użytkowania. Wspomagany przez siłowniki gazowe mechanizm pozwala na otwarcie lub zamknięcie łóżka w zaledwie kilkanaście sekund. Co ważne, każde z łóżek możemy otworzyć lub zamknąć niezależnie. Pozwala to najmłodszym użytkownikom łóżka dowolnie korzystać ze swojej prywatnej przestrzeni, bez konieczności kompromisów, pt. „Otwieramy na raz” lub „Chcę zamknąć łóżko więc zamykam twoje”. Jak ważna jest niezależność i wolność wyboru u rodzeństwa, wie o tym każdy rodzic, który posiada co najmniej dwójkę dzieci.

 

łóżko z biurkiem chowane w szafieDla dzieci i rodziców mamy jeszcze dwie ważne informacje – czy dobre, czy złe, to zależy kto je czyta. Po pierwsze, ClickBed Twin nie wymaga ścielenia łóżek przed zamknięciem. Widoczne na zdjęciach pasy wystarczy spiąć na pościeli i po kłopocie. Po drugie, w przypadku wyboru biurka składanego Voila, zanim otworzy się łóżko, trzeba na blacie zrobić porządek. Niektórzy rodzice nie byli zadowoleni z naszego pierwszego rozwiązania – ClickBed Single – gdzie blat składał się pod łóżkiem z całą zawartością, uważając, że nie sprzyja to porządkowi w pokoju. Więc znaleźliśmy i na to rozwiązanie. Na pocieszenie dla młodszych, to biurko jest niezależne od łóżka więc można je złożyć podczas dnia, co było niemożliwe w rozwiązaniu ClickBed Single. I cieszyć się dodatkową przestrzenią do zabawy lub odpoczynku.