Porady

Łóżko na wymiar – łóżka w szafie to potrafią!

łóżko na wymiar Warszawa łóżko w szafie

Łóżko na wymiar oznacza również – na specjalne życzenie. Dostosowane do potrzeb klienta w każdym calu i pod każdym względem. Co mogą w tej przestrzeni zaoferować łóżka w szafie? Bardzo wiele! Zapraszamy do lektury.

Łóżko na wymiar do zadań specjalnych

łóżko na wymiar WarszawaŁóżko w szafie to uniwersalne, nowoczesne rozwiązanie do mieszkań, które mają niewielki metraż lub ograniczoną ilość pomieszczeń. Świetnie oszczędzają przestrzeń, są wygodne i łatwe w użytkowaniu. Pozwalają na swobodne łączenie funkcji dziennych i nocnych w jednym pokoju. A do tego ilość rodzajów dostępnych modeli łóżek w szafie może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy.

Ale to nie wszystko co potrafią te meble.

Po pierwsze, ponieważ łóżka w szafie Clickbed są robione na zamówienie, jeśli masz niestandardowe oczekiwania co do wymiarów materaca lub stelaża łóżka – możemy je spełnić tworząc ramę skrojoną na miarę. Możemy również ją wzmocnić, jeśli 150 kg obciążenia na pojedynczą ramę łóżka to dla Ciebie za mało.

łóżko na wymiar WarszawaPo drugie, dzięki temu że odpowiadamy od a do z za proces produkcji, możemy zaproponować Ci rozwiązania, których nie znajdziesz na naszej stronie www, ale bardzo Ci na nich zależy. Co to oznacza?

  • Dowolność kształtu i wielkości sofy.  Możesz wybierać między formą symetryczną, asymetryczną, szezlongiem, narożnikiem, kształtem „C”. Przygotujemy i zrealizujemy Twój wymarzony projekt i połączymy go z łóżkiem w szafie.
  • Jak w przypadku sofy, podobnie możemy zmienić inne dodatkowe funkcje modeli naszych łóżek. Ilość półek, typ blatu biurka, typ stołu.
  • Jeśli samo łóżko z dodatkową funkcjonalnością (np. sofą, stołem, półkami) to dla Ciebie za mało, wystarczy że poinformujesz nas czego potrzebujesz. Marzy Ci się składane biurko? A może niewidoczny na co dzień stolik nocny? Zaprojektujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie
  • Łóżko na wymiar oznacza również możliwość zaprojektowania i zbudowania dowolnej zabudowy. Ponieważ łóżko samo jest już częścią zabudowy ściany, dołączenie do niego kolejnych elementów jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnego stojącego łóżka. Tu masz do wyboru pojedyncze elementy, częściową zabudowę lub całkowitą zabudowę ściany. Oferujemy wykończenia na wymiar w formie: garderoby, biblioteki, podświetlanych etażerek, szuflad, regału RTV. … Wymieniać dalej?

Łóżko na wymiar – potrafimy zaskoczyć

  • łóżko na wymiar meble modułowe
    Ale to jeszcze nie wszystko.  Masz do wyboru tradycyjną zabudowę lub nowoczesne rozwiązania modułowe. Tak, z myślą o niewielkich metrażem i nowoczesnych wnętrzach powstała nasza kolekcja łóżek Young. Ich zabudowy powstają z połączenia stali, drewna i szkła. Dzięki temu nawet największa całość jest wizualnie lekka i nie przytłacza niewielkiego pokoju lub przestrzeni kawalerki.
  • Czy napisaliśmy już wszystko? Na pewno nie. Co nie oznacza, że to koniec naszych możliwości.

Pomyśl, jakie łóżko marzy Ci się najbardziej. A potem przyjdź lub zadzwoń lub zajrzyj na naszą stronę www.

Wspólnie zrealizujemy Twoje marzenie o łóżku idealnym. To, że masz małe mieszkanie to dla nas nie przeszkoda, ale wyzwanie.

Do zobaczenia!