Porady

Łóżko do salonu które pokochasz!

Łóżko do salonu, które pokochasz za to, że jest niewidoczne, nie zajmuje miejsca i pozwala wyspać się jak w prawdziwej sypialni.  Tak, mamy dla Ciebie takie łóżko. A nawet więcej! Mamy dla Ciebie kilkanaście modeli takich łóżek! Nie wierzysz? Zapraszamy do lektury!

Łóżko do salonu, które jest niewidoczne

łóżko do salonu które nie widaćŁóżko, obok stołu jest jednym z podstawowych mebli bez których trudno się obejść bez względu na to jakim metrażem dysponujemy. Nawet w najmniejszej kawalerce lub mikro-apartamencie potrzebujemy przecież miejsca do snu. A ten, dla naszego zdrowia i samopoczucia, powinien być jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Każdy, bez względu na posiadane metry kwadratowe domu, ma możliwość spania w pełnowymiarowym łóżku. Jak to możliwe? Łóżko w szafie to potrafi. Jest to mebel wielofunkcyjny, który powstał dokładnie po to, by oszczędzać przestrzeń w małych pokojach. Jego koncepcja opiera się na spostrzeżeniu, że w ciągu dnia łóżko musi stać na podłodze? Równie dobrze może stać oparte całą wielkością materaca o ścianę. Od tej myśli do finalnego pomysłu – schowania łóżka na ścianie – był już tylko krok. I tak powstało tradycyjne łóżko, które zależnie od pory dnia i nocy pojawia się i znika w przestrzeni pokoju.

Jakie łóżko wybrać do salonu?

Jedno łóżko w szafie to zdecydowanie za mało, żeby zadowolić i zaspokoić potrzeby współczesnych klientów. Dlatego, by dopasować łóżko idealnie do potrzeb, a zwłaszcza możliwości wnętrza, masz do wyboru łóżko otwierane pionowo lub poziomo (to drugie, to tzw. półkotapczan).

łóżko w szafie do salonu któreAle to jeszcze nie wszystko. Klasyczne łóżko w szafie po zamknięciu posiada gładki, duży front, który aż prosi się o wykorzystanie do czegoś jeszcze. I tak, jeśli potrzebujesz jeszcze jakiejś funkcji, którą trudno Ci zmieścić w salonie jako osobny mebel, możesz zamówić:

  • łóżko w szafie z sofą – bezsprzecznie najczęściej i najchętniej kupowane łóżko do salonu lub kawalerki
  • łóżko w szafie ze stołem – dzięki niemu na tej samej powierzchni pokoju masz jednocześnie jadalnię i sypialnię
  • łóżko z biurkiem – łączące miejsce do odpoczynku z miejscem do pracy
  • łóżko w szafie z biblioteką – dla tych, którym wiecznie za mało miejsca na książki
  • łóżko w szafie obrotowe – gdzie front jest wygodnym regałem z miejscem na sprzęt rtv (!)

Czy pisaliśmy, że rzeczone łóżko może być jedno lub dwuosobowe? Nie? To właśnie piszemy.

Ponieważ nasze łóżko powstają wyłącznie na zamówienie, rozmiar, rodzaj zabudowy, dodatki i wykończenia możemy idealnie dopasować do aranżacji pokoju i Twoich potrzeb.

Jedyne co Ci pozostaje, to uzbroić się odrobinę w cierpliwość. Czas oczekiwania na takie łóżko, to 6 do 8 tygodni.