Aktualności

Meblościanka z łóżkiem chowanym na wymiar i na zamówienie

łóżko w szafie na wymiar

Łóżko chowane w szafie kojarzy się w pierwszej chwili z…? Oszczędnością przestrzeni – tak bywa. Z półkotapczanami ery PRL? To również częste skojarzenie. Z pokojem dziecięcym – coraz częściej. Ale przede wszystkim, jak wynika z naszego własnego badania przeprowadzonego na klientach, kojarzy się z… szafą. Choć coraz rzadziej szafę przypomina. Nowoczesny design, ogromna różnorodność możliwości wykończeń, coraz to nowsze modele łóżek, dają dziś możliwość stworzenia mebla w niczym nie przypominającego wyglądem ani łóżka, ani szafy. Ale z braku innego określenia w języku polskim na ten mebel wielofunkcyjny, szafa jest niezmiennie z nim powiązana. Dlatego dziś o łóżku naprawdę chowanym w szafie słów kilka.

 

łóżko chowane w szafie na wymiarClickBed IVmeblościanka z łóżkiem tradycja i nowoczesność

Ten model łóżka, ku naszej radości, jest coraz częściej wybierany przez naszych klientów. Z jakiego powodu? Lubimy, by nasze meble były nie tylko funkcjonalne, nowoczesne, komfortowe. Tworząc kolejne modele mebli kompaktowych chcemy zaskakiwać. Dlatego nasze stoły SMART chowany w półce lub komodzie, a łóżko obrotowe skrywamy za regałem RTV. W drodze ku doskonałości stworzyliśmy łóżko w szafie, które jest naprawdę mało widoczne. Nawet dla najbardziej spostrzegawczego oka. Sekret tego rozwiązania tkwi w nóżkach łóżka. Które zamiast po bokach, jak w większości łóżek w szafie, są zamontowane na froncie łóżka. Dzięki temu, gdy złożymy łóżko, wolna przestrzeń pomiędzy obudową a jego frontem jest naprawdę minimalna. Więc całość wyglądem maksymalnie przypomina szafę. Efekt potęguje jeszcze wykończenie frontu: od podziału na dwa skrzydłach począwszy, na stylizowanych rączkach kończąc.

 

Łóżko chowane w szafie jako meblościanka z łóżkiem – na wymiar i na zamówienie

łóżko chowane w szafie Domoteka

 

W dzisiejszej odsłonie ClickBed IV ma wyjątkowo tradycyjny charakter i styl. Jedynym nowoczesnym akcentem jest niebieski kolor frontów całości. Jak powstała koncepcja tego mebla? Inspiracją dla niego było nasze łóżko ekspozycyjne w salonie Domoteka. Bardzo spodobało się naszym klientom i postanowili takie mieć w domu. Więc spełniliśmy życzenie i stworzyliśmy mebel na wymiar, idealnie dopasowany do pokoju, w który miał stanąć. Bo warto wiedzieć, że nasze meble kompaktowe nie powstają taśmowo. Każdy jest tworzony na zamówienie, na wymiar i zgodnie z oczekiwaniami przyszłych użytkowników.

To jak finalnie wyglądają nasze łóżka, w dużej mierze zależy od wyobraźni, gustu i stylu naszych klientów. Jeżeli tego oczekują, sami proponujemy i projektujemy konkretne łóżka. Ale bardzo często jest tak, że pokazują nam konkretną realizację znalezioną na naszej stronie www lub na stronie Facebooka i albo chcą mieć identyczne łóżko, albo (co zdarza się najczęściej) słyszymy: „Chcemy takie łóżko, ale…”. I tym sposobem za każdym razem powstaje mebel inny od innych.

Który niezmiennie zbudowany jest na bazie tych samych, sprawdzonych włoskich mechanizmów. I objęty 10 letnią gwarancją na ich niezawodne działanie.