Porady

Łóżka piętrowe dla dzieci chowane w szafie – ClickBed Twin

łóżka piętrowe dla dzieci

Łóżka piętrowe dla dzieci to chętnie wybierane rozwiązanie do niewielkich pokojów dziecięcych. Z założenia mają oszczędzić miejsce i każdemu z rodzeństwa dać trochę prywatności na wyłączność. No i dzieci je uwielbiają. Owszem, dyskusja kto śpi  na górze, a kto na dole może przeistoczyć się w prawdziwą bitwę. A pogodzenie zwaśnionych stron wymaga nie lada dyplomacji ze strony rodziców. Niemniej, gdy decyzje zapadną, łóżka zostaną przydzielone, każdy z małych mieszkańców chwali sobie spanie w takim łóżku. A gdyby wybrać łóżko piętrowe, które w ciągu dnia rozwiązuje ten problem? I ma kilka dodatkowych zalet. Jak to możliwe? Przeczytajcie:

Łóżka piętrowe dla dzieci ClickBed Twin – dlaczego warto?

Tradycyjne łóżka piętrowe, mimo że dają oszczędność przestrzeni, to mimo to są nadal dużym meblem. Optycznie zajmują więcej miejsca niż byśmy chcieli, w pokoju o zwykle i tak niewielkich rozmiarach. Dlatego tworząc łóżko ClickBed Twin postawiliśmy sobie cel nadrzędny – jeszcze więcej wolnej przestrzeni: do zabawy, swobodnego poruszania się, spotkań ze znajomymi, nauki. Co kto woli. Tak powstały łóżka piętrowe składane na ścianę/chowane w szafie. W ciągu dnia zajmują zaledwie 40 cm szerokości pokoju! Pod warunkiem oczywiście, że je złożymy. Mechanizm otwierający i zamykający łóżka jest łatwy i szybki w obsłudze więc ze zmianą aranżacji z nocnej na dzienną, poradzi sobie każde rodzeństwo. A system zabezpieczeń górnego łóżka oraz ergonomiczna drabinka zapewniają bezpieczne wspinanie, wypoczynek i sen dziecku, któremu przypadło w udziale. Nowoczesny i jednocześnie uniewersalny design pozwala zaaranżować łóżka tak, że będzie pasować praktycznie do każdego wnętrza. I spełni marzenia i oczekiwania każdej księżniczki, rycerza Jedi, wielbicieli Mincraft lub przyszłej gwiazdy rocka. Na życzenie każdego z rodzeństwa, możemy tak zaprojektować kolorystycznie łóżka, że każde z nich będzie inne i niepowtarzalne. Wśród naszych małych klientów mieliśmy już nawet zapalonych kibiców, dla których stworzyliśmy łóżka w barwach ich ukochanego piłkarskiego klubu!

łóżka piętrowe metalowe

Łóżka piętrowe dla dzieci ClickBed Twin – to jeszcze nie koniec zalet!

Za co jeszcze dzieci lubią nasze ClickBed Twin? Za to, że nie trzeba ich codziennie ścielić. Wystarczy przypiąć pasami pościel, zamnąć łóżko i już mamy porządek w pokoju. Rodzice zaś doceniają kompaktowość tego mebla, który na życzenie posiada dodatkowe funkcje. Dolne łóżko może w wersji złożonej być biurkiem, dzięki czemu nie ma konieczności wygospodarowania miejsca na dodatkowy osobny mebel. Może mieć również, tak jak na zdjęciach, wygodną sofę. Która w przestrzeni dziennej jest miejscem na wypoczynek i relaks. Więc gdy komuś przyjdzie ochota na poczytanie książki lub drzemkę, nie ma potrzeby otwierania do tego łóżka. ClickBed Twin może być łóżkiem w obudowie lub łóżkami piętrowymi w zabudowie. W drugiej opcji możemy więc wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni ściany, na której stoi łóżko. A różnorodność oferowanych przez nas szafek, regałowych półek, szafek z funkcją garderoby dopasuje zabudowę na wymiar dokładnie do tego, co chcemy w nich schować. No i jeszcze jedno. ClickBed Twin to uniwersalne rozwiązanie: łóżka piętrowe młodzieżowe i dla dorosłych.

 

łóżka piętrowe młodzieżowe

Łóżka piętrowe ClickBed Twin Sofa 100×200 – szczegóły realizacji

Kolorystyka: obudowa – 0121 BS CAPRI BLUE, plecy –  5515 BS MARMARA BLUE, fronty – 8586 SNOW WHITE

Sofa: tkanina ARIA NEW 12

Zagłówek: WALL 228X68, tkanina LINEA 06

Dodatki: oświetlenie LED i gniazda USB

Materace: AMBER DREAM 100X220 H2