Porady

Jak zamówić łóżko w szafie w czasie pandemii?

jak zamówić łóżko w szafie

Jak zamówić łóżko w szafie, gdy nie chcemy narażać się na ryzyko zakażenia? To pytanie od wielu miesięcy pozostaje aktualne i nie dotyczy tylko zakupu mebli. Słyszymy je od roku od Państwa bardzo często. Dlatego dziś kilka wskazówek, jak bezpiecznie zrealizować swoje marzenie o zmianie aranżacji mieszkania. 

Jak bezpiecznie kupić łóżko w szafie?

gdzie kupić łóżko w szafieŻyjemy w czasach, w których większość naszych zakupów przeniosła się do internetu. Nie inaczej jest z zakupami meblowymi. Jednak czym innym jest kupowanie gotowego mebla, który dociera do nas w ciągu 48 godzin od transakcji, a czym innym zamawianie mebla na wymiar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień zdalnych – nasze łóżka i meble wielofunkcyjne goszczą w domach całej Europy. Dlatego proponujemy rozwiązanie zarówno bezpieczne, jak i skuteczne. Z którego efektu końcowego każdy nasz klient jest zadowolony

Pierwszym krokiem, by zamówić łóżko w szafie jest wybranie modelu łóżka. Na stronie naszego sklepu online mają Państwo przegląd wszystkich naszych modeli łóżek wielofunkcyjnych oraz zakładkę „artykuły i porady”, którymi możecie się zainspirować i zobaczyć jak dany model może wyglądać w rzeczywistości. Gdy decyzja o tym jakie łóżko kupić zapadła, czas na dopracowanie szczegółów. W karcie każdego naszego produktu znajdują się pola umożliwiające wybór:

  • rozmiaru łóżka
  • kolorystyki i rodzaju wykończeń
  • tkaniny – jeśli jest to model z sofą
  • dodatków: zagłówka, oświetlenia LED, materaca

Gdy zdalne projektowanie łóżka jest skończone, wystarczy nacisnąć przycisk kupuję, wpłacić zaliczkę, a my przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas oczekiwania – 6-8 tygodni. I „już”.

projekt łóżka w szafieAle! To nie jedyna droga do sukcesu jaką proponujemy. Często nasi klienci potrzebują wskazówek, chcą dopytać się o szczegóły realizacji zamówienia, nie mają przekonania do tak anonimowych zakupów jak zdalne. Przekonać się naocznie, że po drugiej stronie monitora jest rzetelna firma, której mogą zaufać. Często chcą również zamówić łóżko z dodatkową zabudową, które wymaga osobnych, szczegółowych ustaleń. Rozumiemy to. Inwestycja w nowy mebel różni się od codziennych „zakupów w necie”.  Dlatego po konfiguracji wstępnej online proponujemy Państwu kontakt bardziej bezpośredni: mailowy lub telefoniczny.

Jak zamówić łóżko w szafie przez telefon?

Gdy mailowo lub telefonicznie ustalimy szczegóły zamówienia, przechodzimy do realizacji projektu. Nasi projektanci przygotowują wstępny wyrys łóżka w konkretnej aranżacji. Doprecyzowujemy wymiary pomieszczenia, sprawdzamy szczegóły, np. czy łóżko nie będzie zahaczać o oświetlenie górne podczas otwierania i przesyłamy projekt klientowi. Na życzenie realizujemy również wizualizacje, aby klient miał jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości obraz jak jego łóżko będzie wyglądać i prezentować się w danym pomieszczeniu.

gdzie zamówić łóżko w szafiePo akceptacji, przystępujemy do budowy mebla. Wszystkie nasze łóżka wykonujemy pod indywidualne zamówienia. Dzięki temu, nigdy nie powstały dwa takie same łóżka w szafie. A nasi klienci mają gwarancję, że ich mebel jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Gdy łóżko jest już gotowe, zależnie od potrzeb klienta, albo wysyłamy je pod wskazany adres (wraz ze szczegółową instrukcją jak złożyć mebel), albo przywozimy je i montujemy w domu klienta.

Jest to jedyny moment newralgiczny, gdy mamy przyjemność poznać się wzajemnie, ale jednocześnie dochodzi do kontaktu bezpośredniego. Nasze ekipy montażystów pracują w pełnym reżimie sanitarnym, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Dokładamy starań, aby zarówno nasi pracownicy, jak i klienci byli chronieni. I jak dotąd, nigdy nie przyczyniliśmy się do jakiegokolwiek zakażenia, a pracowaliśmy niezmiennie, nawet w pełnym lockdown’ie.

Mamy ogromną nadzieję, że nadejdzie (i to niebawem) czas, gdy będziemy mogli zaprosić Państwa do naszych salonów. Gdzie osobiście można zobaczyć jak działają nasze meble wielofunkcyjne, wypróbować każdy model łóżka, bezpośrednio z projektantami omówić szczegóły zamówienia.

Na teraz jest tak, jak jest. Dbajmy o siebie wzajemnie. I do zobaczenia w przestrzeni wirtualnej!